Всі категорії новин
Столичний новачок Суперліги Парі-Матч: представлення Київ-Баскету

Столичний новачок Суперліги Парі-Матч: представлення Київ-Баскету

В суботу, 6 жовтня, в Києві відбудеться центральний матч першого туру Суперліги Парі-Матч, в якому діючі чемпіони України Черкаські Мавпи екзаменуватимуть новачка елітного українського дивізіону - столичний Київ-Баскет.

Ми вже представили БК Одеса, на черзі ще один дебютант національної першості. Для Київ-Баскета це буде перший сезон у найсильнішій лізі країни, минулого року столичний колектив виступав у Вищій лізі. Підвищення у класі відповідно відобразилось і на ростері київського клубу. По-перше, очолив команду головний тренер національної збірної України Євген Мурзін, асистентом якого буде керманич Київ-Баскета у сезоні 2017/2018 Олександр Лохманчук. 

Читайте: Євген Мурзін: Київ-Баскет буде конкурентним у Суперлізі Парі-Матч

Жодного гравця, який представляв киян у сезоні 2017/2018 у цьогорічному складі команди не буде. Проте буде декілька молодих виконавців, які матимуть змогу проявити себе на найвищому в Україні рівні. Гратиме за киян MVP та найкращий захисник Вищої ліги-2017 Кирило Подковиров, який був лідером Говерли у чемпіонському для франківців сезоні, а також одним із ключових виконавців у сезоні 2017/2018, в якому його команда завоювала срібло.

Також Київ-Баскет підсилився молодим бігменом Владиславом Лукінським, який минулий сезон провів у складі вищолігівського Золотого Віку - центровий був одним з перших підписань столичного клубу. Третім представником клубів Вищої ліги у киян став розігруючий Михайло Горобченко. Захисник, який влітку грав на континентальній першості за збірну U-20, був лідером міцного Ніко-Баскета. Ще один молодий виконавець у складі киян - це захисник Олег Бондаренко, який минулий сезон провів у США, а влітку виступав у складі молодіжної збірної України U-20 на чемпіонаті Європи у Дивізіоні А.

Читайте: Новачок Суперліги Парі-Матч провів медіа-день

Першими новачками Київ-Баскета влітку стали два гравці, які мають стати лідерами столичного колективу. Кандидат в національну збірну України та один з ключових гравців Будівельника в сезоні 17/18 Павло Крутоус, а також його партнер по виступам за будівельників центровий Максим Сандул продовжуватимуть представляти київський баскетбол в Суперлізі Парі-Матч, але тепер у складі Київ-Баскета. До повернення в Україну Сандул отримав досвід виступу у топовому чемпіонаті Іспанії, де бігмен грав за Манресу, а також провів сезон у польскому клубу Торунь, з яким дійшов до фіналу національної першості. Партнером Сандула на позиції центрового став Анатолій Челован, який пограв за декілька українських клубів, як в Суперлізі, так і в Вищій лізі, а також у минулому сезоні отримав досвід виступів в Грузії.

Челован увійшов до другої трійки новачків киян, разом з ним столичний клуб представив ще двох гравців - Дениса Носкова та Максима Луценка. Носков, який починав кар’єру на позиції захисника і поступово перейшов на позицію легкого форварда, за свою кар’єру встиг пограти за Азовмаш, Одесу, Черкаські Мавпи, Запоріжжя, а останній сезон провів у Миколаєві, де зазвичай мав місце у стартовій п’ятірці. Луценко - гравець задньої лінії, який після старту кар’єри в Азовмаші виступав за столичні БК Київ та Будівельник, а в минулому сезоні був одним з ключових виконавців одеської БІПи. 

Ну і підсилили ростер кияни двома американськими легіонерами. Грег Мангано, який грає на позиціях 4-5 номерів, окрім солідним антропометричних данних має в своєму активі хороший середній та дальній кидок. У сезоні 2017/2018 Мангано був лідером фінського Карху, якому допоміг виграти перше в історії клубу чемпіонство. 

Другим баскетболістом, який у минулому сезоні виступав у чемпіонаті Фінляндії за Лапуан, став захисник Моріс Крік, який за свою європейську кар’єру встиг пограти також в Німеччині та Данії і тепер матиме змогу продемонструвати свій атакуючий потенціал в столиці України.

Окрім того напередодні в рамках медіа-дня Київ-Баскету головний тренер команди Євген Мурзін анонсував підписання ще одного новачка - гравця з розширеного списку національної збірної України. За словами тренера, очікується що новачок приєднається до команди протягом найближчого тижня.

Захисники: Максим Луценко, Кирило Подковиров, Павло Крутоус, Михайло Горобченко, Моріс Крік, Олег Бондаренко

Форварди: Денис Носков, Грег Мангано

Центрові: Анатолій Челован, Максим Сандул, Владислав Лукінський

Передсезонні матчі Київ-Баскету:

Одеса – Київ-Баскет 79:75 (13:19, 20:19, 27:19, 19:18)

Хімік – Київ-Баскет 96:65 (18:20, 24:15, 30:18, 24:12)

Миколаїв – Київ-Баскет 75:74 (22:22, 24:19, 16:17, 13:16)

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи 94:84 (23:17, 26:17, 22:18, 23:32)

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет 62:80 (20:14, 13:24, 14:18, 15:24)

Хімік – Київ-Баскет 81:68 (16:22, 20:17, 25:20, 20:9)

Одеса – Київ-Баскет 85:89 (13:32, 21:19, 30:27, 21:11)

Тож свій перший матч в Суперлізі Парі-Матч кияни проведуть в суботу, 6 жовтня, проти Черкаських Мавп. Команда Євгена Мурзіна гратиме київському Палаці спорту і столичні любителі баскетболу вже зараз можуть придбати квиток на цей матч, який розпочнеться о 14:00. 

Новини по темі
Харківські Соколи підписали захисника Запоріжжя
Харківські Соколи підписали захисника Запоріжжя
Ілля Ліщина змінив команду в міжсезоння
Харківські Соколи продовжили контракт із Олексієм Соловйовим
Харківські Соколи продовжили контракт із Олексієм Соловйовим
Харків’яни продовжують формувати склад на наступний сезон
Волинь підписала новий контракт із бігменом
Волинь підписала новий контракт із бігменом
Святослав Товкач продовжить виступи в команді з Луцька
Максим Сандул продовжить карʼєру в Харківських Соколах
Максим Сандул продовжить карʼєру в Харківських Соколах
Досвідчений центровий продовжить грати під керівництвом Дмитра Забіренка
Форвард Ніко-Баскета перейшов у Волинь
Форвард Ніко-Баскета перейшов у Волинь
Ростислав Кабанов гратиме за луцький клуб
Ігор Клімов визначився з новим клубом
Ігор Клімов визначився з новим клубом
Захисник полишив Соколи після одного сезону в клубі
Волинь підписала ще одного бігмена Харківських Соколів
Волинь підписала ще одного бігмена Харківських Соколів
Микита Безима продовжить кар'єру в Луцьку
Андрій Хохоник підписав новий контракт із Харківськими Соколами
Андрій Хохоник підписав новий контракт із Харківськими Соколами
Розігруючий продовжить виступи в складі харківського клубу
Денис Клевзуник продовжить кар’єру у Харківських Соколах
Денис Клевзуник продовжить кар’єру у Харківських Соколах
Харківські Соколи продовжують оголошувати склад на наступний сезон
Нікіта Воєвода – головний тренер БК Волинь
Нікіта Воєвода – головний тренер БК Волинь
Молодий наставник продовжить тренували клуб з Луцька
Запоріжжя підписало Дмитра Мартинова
Запоріжжя підписало Дмитра Мартинова
Захисник визначився з клубом на наступний сезон
Вадим Заплотинський продовжить грати у Харківських Соколах
Вадим Заплотинський продовжить грати у Харківських Соколах
Харківська команда оголосила про перше підписання на наступний сезон
Сергій Чебишев: Поразки Соколів у серії проти Київ-Баскета і Рівного стали холодним душем та великим розчаруванням
Сергій Чебишев: Поразки Соколів у серії проти Київ-Баскета і Рівного стали холодним душем та великим розчаруванням
Президент Харківських Соколів назвав чого не вистачило команді, щоб стати призером
Старий Луцьк анонсував зміну назви команди
Старий Луцьк анонсував зміну назви команди
Луцький клуб також показав нову емблему
Владислав Ніколайчук повернувся до Запоріжжя
Владислав Ніколайчук повернувся до Запоріжжя
Український форвард знову буде грати в Запоріжжі
Дніпро підписав контракт з форвардом Київ-Баскету
Дніпро підписав контракт з форвардом Київ-Баскету
Артем Смітюх продовжить кар’єру в стані чемпіона України
Запоріжжя оголосило про продовження контракту з капітаном Антоном Буцом
Запоріжжя оголосило про продовження контракту з капітаном Антоном Буцом
38-річний центровий продовжить грати за запорізьку команду
Дмитро Забірченко: Дуже добре, що молоді гравці отримують в Україні достатньо можливостей для прогресу
Дмитро Забірченко: Дуже добре, що молоді гравці отримують в Україні достатньо можливостей для прогресу
Головний тренер молодіжної збірної U-20 поділився міркуваннями стосовно чемпіонату Європи
Запоріжжя підписало новий контракт с молодим вихованцем
Запоріжжя підписало новий контракт с молодим вихованцем
Запорізька команда продовжує комплектацію команди
Slam city