Політехнік здобув у Києві драматичну другу перемогу в чемпіонаті України

0

Харківський Політехнік переміг на виїзді в драматичній боротьбі Київ-Баскет у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч - 81:77.

Хід матчу
Поєдинок почався за низької результативності. Першого влучання вболівальники чекали майже три з половиною хвилини. Дочекали одразу два влучних триочкових. Так Крутоус та Мангано ефектно вивели господарів вперед. Втім уже за три хвилини ситуація змінилася. Харків'яни також пристрілялися і не лише наздогнали господарів, а й вийшли вперед. Але під кінець чверті Крутоус з Кріком все ж повернули перевагу господарям.

З початком другої 10-хвилинки кияни відчули впевненість. Кращі реалізація та гра під щитами дозволила збільшити різницю до 12-ти очок. Та до кінця першої половини матчу такого запалу господарям не вистачило. Кияни стали дедалі більше помилятися, чим досить ефективно скористалися гості. До великої перерви Політехнік скоротив відставання до мінімальних двох очок.
Кияни в першій половині краще влучали з-за дуги (6 проти 2), натомість харків'яни краще влучали двоочкові (9 проти 6).

Більшу частину третьої чверті на майданчику йшла рівна боротьба. Паритет спробували порушити господарі. Спалах активності дозволив на певний час захопити ігрову перевагу. Після результативної атаки новачка Київ-Баскета Латковича різниця в рахунку зросла до семи очок. Та в підсумку на початок заключної 10-хвилинки гості чотири очка відіграли.

Господарі продовжили спроби збільшити перевагу. Після триочкового Луценка вона сягнула 10-ти очок. Та гості знову проявили характер. Лідером атак став Грем, який віддав результативну передачу та реалізував три штрафних з чотирьох. А триочковий Козлова скоротив відставання до одного очка, змусивши Євгена Мурзіна брати тайм-аут. Надалі на майданчику пішла боротьба нервів. Ще один тайм-аут великої користі господарям не приніс. А триочковий легіонера харків'ян Кромера за 30 секунд до кінця ігрового часу в підсумку виявився нездоланним для киян.

То ж Політехнік здобув другу перемогу в сезоні. І вдруге на виїзді. Кияни зрівняли кількість перемог та поразок – по шість.

Герої матчу
У киян дабл-дабл зробив Мангано – 14 очок, 11 підбирань. У гостей 24 очка набрав Кромер, триочковий якого на останніх секундах виявився вирішальним за впливом на підсумковий результат. Ще один легіонер харків'ян Грем зробив дабл-дабл – 31 очок, 13 підбирань.

Наступний матч
Кияни наступний поєдинок грають 8 грудня вдома проти Дніпра. А Політехнік того ж дня гратиме в Черкасах.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

6 грудня
Київ. 18:30

Київ-Баскет – Політехнік (Харків) – 77:81 (18:12, 15:19, 21:20, 23:30)
Київ-Баскет: Крік 17очок, 4підбирання, 4 передачі; Мангано 14о, 11пд, 1пр; Крутоус 14о, 4пд, 1пр.
Політехнік: Грем 31о, 13пд, 1пр; Кромер 24о, 6пд, 6пр.

Знов MVP тижня гравець «Хіміка»
Деон Едвін знову після листопада обраний MVP туру у Суперлізі Парі-Матч
Мілош Латкович: у збірної України хороші шутери, а Чорногорія має домінувати в фарбі
У Харкові ніхто не хотів поступатися
Глядачі у СК Локомотив стали свідками чергового драматичного поєдинку із напруженою розв’язкою
Віталій Степановський: суперник грає в організований баскетбол
Головний тренер Хіміка оцінив найближчого суперника у Суперлізі Парі-Матч - Київ-Баскет
Кияни перемогли в домашньому поєдинку Суперліги Парі-Матч
Найціннішим гравцем січня у Суперлізі Парі-матч став баскетболіст збірної України
Тренери, вболівальники і фахівці ТМ Parimatch вперше у 2019 визначили найкращого гравця місяця
Любов – як мотиватор: чемпіони України про День закоханих
Володимир Конєв, Максим Міхельсон та Олександр Кольченко про те, як кохання надихає на нові досягнення