Північ перемогла Південь у Матчі зірок-2018

У Миколаєві команда Півночі перемогла Південь у Матчі зірок Суперліги Парі-Матч 2018 року – 128:123.

Учасники одразу включилися в процес розважання глядачів. Тимофеєнко першою ж атакою в поєдинку відкрив рахунок данком. Південь відповів результативним проходом улюбленця місцевих фанів та переможця конкурсу на влучність Онуфрієва. Не пройшло й двох хвилин з початку, як Щепкін першим триочковим матчу вивів Південь вперед. Традиційно для подібних заходів команди забивали майже виключно данками, алей-упами та триочоковими.

У перерві до участі долучилися й уболівальники. Обрані гості Матчу зірок спробували влучити з центра майданчика в кошик – цього разу не пощастило.

По перерві гравці продовжили макимально грати на трибуни: жартівливо в епіцентрі подій опинялися судді та тренери. За 2:20 до кінця третьої чверті команді дійшли до сотні. Першим цю позначку перетнули гравці Півдня – Носков забив триочковий. Згодом Конєв данком розміняв сотню і для Півночі.

Після тривалої заключної перерви з імпровізованим шоу місцевого вболівальника, команди поновили боротьбу в заключній чверті, намагаючись грати трохи обережніше. Рахунок фактично вирівнявся, під щитами суперники стали активніше грати в захисті. У одному з епізодів долучився навіть тренер Півночі Володимир Коваль, який спробував завадити Мальчевському. Момент не залишився без уваги арбітрів – фахівець отримав технічний фол.

Майже за 3 хвилини до кінця основного ігрового часу Південь була попереду – 117:113. Переломними стали два поспіль триочкових Дугата та наступне дальнє влучання Глєбова. Північ вже свого не впустила, та довела зустріч до перемоги.
MVP Матчу зірок визнано легіонера Мавп Шахіда Девіса, який у складі переможців набрав 34 очки.

МАТЧ ЗІРОК-2018
27 січня

Південь – Північ – 123:128
Південь: Мальчевський – 29, Колтер – 18.
Північ: Девіс – 34, Рочняк – 18, Конєв – 18.

Представлено логотип Матчу Зірок
02.01.2019
Квитки на Матч Зірок 2019 уже у продажу
Ольга Краєвська: мрію відчути атмосферу матчів збірної
04.02.2018
Серед чотирьох гравчинь жіночої Суперліги, яких запросили до збірної України знову є захисниця Київ-Баскет Ольга Краєвська. Цього разу вона долучилася до національної збірної уже у якості учасниці Матчу зірок
Денис Носков: я – частина команди
30.01.2018
Гравець МБК Миколаїв Денис Носков про Матч зірок і перспективи виїздної серії матчів Суперліги Парі-Матч
Команда REDFOXES розпочинає друге коло благодійної акції Танцюємо Серцем
29.01.2018
Красуні зі столичної групи підтримки продовжують благодійну акцію #Danceofhearts
27.01.2018
Гостьовою зіркою Матчу Усіх Зірок Суперліги - 2018 стане гурт "Нумер 482"
Автори суперхіта "Добрий ранок, Україно" будуть виступати на Матчі Зірок у Миколаєві
Останні приготування до Матчу зірок-2018: фотогалерея
26.01.2018
У Миколаєві відбудеться Матч зірок Суперліги Парі-Матч
Зірки повертаються до Миколаєва
26.01.2018
Неймовірно яскрава подія відбудеться у суботу 27 січня у Миколаєві. Програма Матчу Зірок - 2018