Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Пішов з життя Альберт Вальтін

Пішов з життя Альберт Вальтін

20150217_valtinНа 78-му році життя помер Заслужений майстер спорту СРСР, срібний призер Олімпіади 1960 року (перший український призер Олімпійських ігор), чемпіон Європи, двічі чемпіон Всесвітніх Універсіад, чемпіон України, Спартакіади народів СРСР Альберт Вальтін.

Альберт Іванович був вихованцем дніпропетровського баскетболу, грав за команди СКІФ, «Будівельник» (Київ), «Спартак» (Луганськ), збірні України та СРСР.

У 18 років Вальтін з юнацькою командою України здобув срібні медалі на всесоюзній шкільній спартакіаді. Зі зростом 204 см та відмінною технічною готовністю Альберт був дуже корисним гравцем.

Слава прийшла до Альберта Вальтіна 1960 року, коли його першим з українських баскетболістів запросили до збірної СРСР, у складі якої він грав на Олімпійських іграх і на чемпіонаті Європи.

Альберт Іванович був доцентом Національного університету фізичного виховання та спорту, автором кількох цінних праць, одна з яких «Проблемы современного баскетбола» стала настільною для багатьох викладачів і тренерів.

Федерація баскетболу України висловлює співчуття рідним і близьким Альберта Івановича у зв’язку з цією непоправною втратою. Сумуємо разом з Вами.
Estafeta