Перший матч у житті

Юні вихованці Академії Київ-Баскета  зіграли перший у своєму житті матч! Після захопливого кількамісячного процесу тренувань наставники Максим Балашов та Теренс Мерфі (Київ-Баскет) а також Артур Будагян (БАМГ) вирішили, що час зробити наступний крок на баскетбольному шляху прийшов.

Керівництвом Київ-Баскета було досягнуто принципової домовленості щодо проведення товариського матчу з такими самими вихованцями (2008-2009 р.н.) Баскетбольної Академії Молодого Гравця. І 11 березня, на арені Споркомплексу Меридіан, де відбуваються ігри головних команд клубу, у боротьбі за перемогу зійшлися підопічні Максима Балашова (Київ-Баскет) та Артура Будагяна (БАМГ).

Команди зіграли 4 періоди по 15 хвилин (не чистого часу). Максим Балашов дав можливість зіграти кожному з 25 заявлених виконавців. Грали п’ятірками, що змінювали одна одну. То ж по 3-4 хвилини отримали усі гравці. Цього часу цілком достатньо, аби відчути «нерв гри», спробувати вгамувати емоції і виконати тренерське завдання. Хтось впорався з цим відмінно, хтось добре – але драйв відчули усі. І гравці, і вболівальники – їхні батьки, рідні! Тренери домовилися не фіксувати кількість закинутих м’ячів. Цей момент настане обов’язково. Але пізніше – у наступних баталіях.

Максим Балашов: - майже всі діти хвилювалися. Тепер і їм відомо передстартове хвилювання. Бо ж грали у неділю, а я повідомив батьків у п’ятницю. Спілкувався з ними і довідався, що два дні до матчу пройшли у його передчутті. А коли перед матчем у роздягальні провели ще й командні збори, було помітно, що усі пройнялися відповідальністю моменту. Але зіграли, я залишився задоволений – було бажання боротися, стрибати, бігти, закидати. Так, дещо не виходило, але було неймовірно цікаво, молодці!

Артур Будагян: - навідміну від суперників мої діти мали ігровий досвід. Добре, що не рахували закинуті м'ячі, це була моя пропозиція, бо у дитинстві важливо отримувати від гри задоволення, ніж від результату. Отже, усе було весело і цікаво. Може комусь і здалося, що мої гравці трохи сильніші, але жодного домінування на паркеті я не помітив. А взагалі то наша команда 2009-2010 років народження відіграла чемпіонат Києва по 2008-му року. То ж вони трохи зміцнішали, стали більш організованими. Важливо, що перший ігровий досвід виявився яскравим.

КСЛІ-Київ-Баскет: на шляху знань
Регіони24.05.2019
День абітурієнта очима гравця
Визначено найкращих гравців ВЮБЛ у юнаків 2008 р.н.
Регіони23.05.2019
У Черкасах завершився сезон ВЮБЛ серед команд юнаків 2008 р.н.
Визначився чемпіон ВЮБЛ серед юнаків 2008 р.н.
У Черкасах завершився сезон ВЮБЛ серед юнаків 2008 р.н.
Фінішували змагання Чернівецької обласної юнацької ліги
У змаганнях брали участь команди двох вікових категорій
Завершився сезон ЮБЛ Київщини серед юнаків 2005 р.н.
Регіони22.05.2019
У Фіналі чотирьох зійшлися команди Києва, Боярки та дві з Черкас
ВЮБЛ (дівчата-2006): СДЮСШОР №5 - чемпіон!
Регіони17.05.2019
У Києві триває фінальний етап ВЮБЛ серед юнаків 2002 р.н.
ВЮБЛ (юнаки-2002): зіграно другі матчі фінального етапу
КДУ імені Бориса Грінченка запрошує на навчання баскетболістів
Під час навчання студенти мають можливість виступати за команди виша в різних лігах та чемпіонатах