Одесити здобули важливу перемогу в Миколаєві

Миколаїв програв вдома Одесі в заключному поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 67:82

Хід матчу
Більше турнірної мотивації на поєдинок мали гості. Вони й відкрили рахунок влучним триочковим Девіна Пірса. Згодом кілька точних атак Белікова довели перевагу одеситів до 6-ти очок. Втім господарі перед своїми вболівальниками зовсім не бажали лише вимушено відбувати обов’язкову повинність. Давидюк своїм триочковим змусив господарів активізуватися. Гості до останнього втримували перевагу, та заключні атаки того ж Давидюка з Приймаком дозволили миколаївцям зрівняти рахунок за підсумками чверті, по ходу якої одесити виривалися вперед на 9 очок.

У другій чверті гра вирівнялася. Господарі додали під щитами та в підсумку до великої перерви випередили гостей за цим показником – 25:17. Також миколаївці краще реалізовували атаки з середньої дистанції та штрафні. На велику перерву вони здобули вже 3 очки переваги. Гостям допомагала підтримувати невеликий розрив краща реалізація триочкових. Вони забили 7 з 18-ти проти 2 з 8-ми у миколаївців. Особливо успішно в гостей у першій половині били з-за дуги Пустозвонов (3/3) та Девін Пірс (3/5).

Одесити, яким потрібно було будь-що перемагати, аби уникнути можливого падіння на останнє місце, не збиралися сподіватися на милість суперника. До кінця третьої чверті гості поступово відіграли відставання та вийшли вперед на чотири бали.

У заключній частині матчу в гостей виявилося достатньо сил, аби контролювати гру та поступово ще збільшувати перевагу.

ідтак Одеса завершила регулярний чемпіонат виїзною перемогою в Миколаєві.

Герої матчу
У переможців вагомий внесок у перемогу зробили Девін Пірс з Пустозвоновим. Перший реалізував 5 з 7 триочкових. Українець забив усі три дальні спроби. Також корисно попрацював Хелманіс, який зробив 12 підбирань, з них 10 у захисті.

Наступний матч
Наступні поєдинки команди гратимуть уже в плей-оф. Для Миколаєва це буде матч на виїзді проти Київ-Баскета 26 березня. Одесити наступного суперника та дату матчу мали дізнатися лише після завершення усіх заключних поєдинків регулярного чемпіонату.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

22 березня
Миколаїв. 19:00
Миколаїв – Одеса – 67:82 (20:20, 20:17, 13:20, 14:25)
Миколаїв: Попов 14 очок, 5 підбирань, 4 передачі; Приймак 13о, 5пд, 1пр.
Одеса: Девін Пірс 16о, 2пд, 4пр; Пустозвонов 14о, 2пд, 1пр; Беліков 14о, 3пд, 1пр.

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату