Одесити драматично програли вдома киянам

0

Одеса на останніх секундах поступилася Київ-Баскету в домашньому поєдинку Суперліги Парі-Матч – 70:76.

Хід матчу
Гості, які розпочали в Одесі серію виїзних поєдинків, швидше адаптувалися до гри. Після результативного прорива та точного штрафного Крутоуса кияни вже на 7 очок випереджали господарів наприкінці третьої хвилини з початку зустрічі. Одесити більше хибили в завершені атак. Та під кінець стартової 10-хвилинки ситуація вирівнялася. Господарі додали в швидкості. З нею прийшли впевненість та влучність. То ж у підсумку Одеса стартову чверть виграла в один бал.

До перерви боротьба так і продовжувалася досить динамічно. Та при цьому в обох команд знизилася результативність. За другу чверть вони набрали 25 очок на двох. При цьому за першу половину суперники зробили лише 15 триочкових кидків на двох. Результативними стали лише три.

Другу половину команди фактично починали заново за рівного рахунку – 37:37. Загальна тенденція при цьому не зазнала суттєвих змін. Кияни знову вийшли вперед на 7 очок. Однак господарі до кінця третьої 10-хвилинки відіграли відставання.

отивацію одеситів додатково підсилював день народження тренера команди Олега Юшкіна, який той святкував напередодні.
Паритет на майданчику тримався до останнього. Розв’язка неминуче наближалася з настанням заключних хвилин. Кияни за дві хвилини зробили черговий ривок, головним організатором якого став Латкович. Одесити взяли тайм-аут, поступаючись в 7 очок. Гра знову повернулася до точки кульмінації, коли за 7 секунд до кінця одесити скоротили відставання до двох очок. Однак тренер господарів Олег Юшкін не стримав емоцій, коли попередження отримав Хелманіс. Самого тренера також покарали й він достроково залишив майданчик. Відтак кияни реалізували штрафні та остаточно схилили долю поєдинку на свою користь.

Поразка стала 10-ю для Одеси в 16-ти поєдинках. У той же час це 10 перемога киян у 17-ти матчах.

Герої матчу
У господарів найрезультативнішим з 19-ма очками став Олександр Бєліков. У гостей ефективно зіграв В’ячеслав Петров. Особливо корисними його дії були на останніх хвилинах, коли команда остаточно перебрала хід зустрічі під свій контроль.

Наступний матч
Одесити вже за два дні гратимуть вдома проти Черкаських Мавп. Кияни того ж 20 січня гратимуть у Южному проти Хіміка.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

18 січня
Одеса. 19:00

Одеса – Київ-Баскет – 70:76 (25:24, 12:13, 20:20, 13:19)
Одеса: Беліков 19 очок, 6 підбирань, 4 передачі; Хелманіс 16о, 9пд, 2пр.
Київ-Баскет: Петров 18о, 8пд, 2пр; Крутос 17о, 3 пр.

Чвертьфінальна гра між Київ-Баскетом та Миколаєвом відбудеться у Палаці Спорту
Стало відомо місце проведення першого чвертьфінального протистояння між Київ-Баскетом та Миколаєвом
 Черкаські Мавпи вперше в сезоні обіграли Дніпро
Команда Максима Міхельсона в божевільному матчі обіграла свого принципового суперника
Одесити здобули важливу перемогу в Миколаєві
БК Запоріжжя – чемпіон регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч
Команда Валерія Плеханова перемогла у матчі за перше місце Хімік
Київ-Баскет поступився Політехніку у Суперлізі Парі-Матч
Харків’яни виграли гру нервів у кінцівці матчу
Дмитро Базелевский: у Суперлізі все можливо, і це цікаво
Думка експерта щодо можливих варіантів розв'язки у "регулярці" Суперліги Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч: відео найкращих моментів 20 березня