Одеса вперше в сезоні перемогла Черкаські Мавпи

Одеса приймала Черкаські Мавпи в останньому перенесеному матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Команди провели дуже результативну першу чверть. Обидва колективи атакували з високим відсотком, а гра проходила в солідному темпі. Рівна перша чверть заевршилась з рахунком 29:27 на користь одеситів, у яких, як і у черкасців, вдало до гри увійшли гравці лави.

У другій десятихвилинці команди трохи збавили оберти в нападі, а господарям вдалося зберегти перевагу перед великою перервою. Команда Олега Юшкіна виграла першу половину «+4», а у складі одеситів варто відзначити Шелякова, який вдало увійшов до гри з лави, набравши 15 очок. У черкасців в фарбі плідно працював Коуклі, який приніс своїй команді 14 очок до великої перерви.

Ключовим відрізком третьої чверті став ривок Черкаських Мавп під завісу десятихвилинки, завдяки якому команда Максима Міхельсона не тільки наздогнала суперника, а й вийшла в лідери перед заключним відрізком гри. Дуже своєчасними для гостей стали два влучних дальніх у виконанні Чумакова, які додали впевненості черкасцям в нападі.

Але останнє слово в цьому матчі було за господарями, причому вирішувалася доля поєдинку, як і в попередньому матчі, на останній хвилині. У вирішальні дві хвилини гри команди входили за рівного рахунку, а заключну розпочинали за «+1» для господарів після одного влучного штрафного від Пустозвонова.

В ключовому володінні Мейсі взяв гру на себе, але Отверченко обікрав американця, втік у швидкий відрив і не зумів вивести свою команду вперед - лей-ап снайпера черкасців виявився невлучним. Мейсі виправився за помилку, причому як виправився! Американець вже у наступному нападі реалізував триочковий кидок, який вирішив долю цього матчу.

Одеса отримала 4 очки переваги за 40 секунд до кінця, Мавпи спробували зрівняти рахунок, але часу чемпіонам України цього разу не вистачило. Одесити втримали перевагу та, пропустивши в останній чверті лише 11 очок, вперше в сезоні перемогли черкасців - 88:85.

Таким чином команда Олега Юшкіна обходить в турнірній таблиці команду Максима Міхельсона і виходить на 6 місце в турнірній таблиці, випереджаючи черкасців на одну перемогу.

В рамках заключного тижня регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Одеса зіграє на виїзді проти Запоріжжя та Миколаєва, а Мавпи вдома прийматимуть Політехнік та Дніпро.

Суперліга Парі-Матч. Одеса

Одеса - Черкаські Мавпи 88:85 (29:27, 21:19, 21:28, 17:11)

Одеса: Мейсі 20 + 9 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення, Пустозвонов 17 + 3 підбирання + 2 передачі, Пірс 8, Хелманіс 7, Беліков 6 - старт, Шеляков 21 + 7 підбирань, Щепкін 9, Ткачук 0, Новіков 0

Черкаські Мавпи: Коуклі 19 + 9 підбирань, Отверченко 15 + 4 передачі + 3 перехоплення, Кольченко 14 + 3 передачі + Липовцев 6, Бояркін 3 - старт, Чумаков 10 + 4 підбирання, Нікс 7, Янг 7 + 5 передач - 6 втрат, Ткаченко 4, Воєвода 0

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату