На Прикарпатті відбулися Всеукраїнські ігри ветеранів спорту

У Калуші завершився чоловічий ветеранський баскетбольний чемпіонат в рамках Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам'яті М. М. Баки 2017 року в віковой категорії 50+.

У змаганнях взяли участь ветерани з п'яти областей України: Київської, Житомирської, Полтавської, Дніпропетровської, Івано-Франківської.

Отримавши дві перемоги над командами Дніпропетровської та Житомирської областей, ветеранська збірна Прикарпаття у боротьбі за головний кубок змагань та золоті медалі дала бій визнаним зіркам Київщини. Фінальний матч ігор був досить напруженим. Обидві команди вели обережну гру, вивчаючи тактику нападу і захисту суперника. У першій чверті господарі майданчика виглядали кращими, закінчивши її з рахунком 13:8. У другій чверті кияни розвернули більш широку гру і завдяки точним кидків відірвалися від франківців – 6:16. Після перерви команда Івано-Франківської області зробила просто неможливе, розгромивши гостей у третій чверті з рахунком 15:4. Остання чверть була найдраматичнішою. Кияни дуже швидко скоротили відрив і навіть повели у рахунку.

Збірна команда Івано-Франківської області вперше в історії стала чемпіоном Всеукраїнських ігор з баскетболу із "золотим" рахунком – 46:40.

Матч за третє місце також був драматичним між командами Дніпропетровської і Житомирської областей, рахунок – 62:39.

Четверте місце у ветеранів Житомирської області. П'яте місце у ветеранів Полтавської області.

Кращими гравцями VII Всеукраїнських ігор 2017 з баскетболу 50+ визнано:
— Олександр Закревський (Івано-Франківська обл.) — кращий нападник;
— Юрій Пушкарьов (Київська обл.) — кращий центровий;
— Володимир Чорноус (Івано-Франківська обл.) — найцінніший гравець.

— Ми знали, що буде важко, – поділився Олег Пелех, – але свідомо ішли на це випробування. Для нас – це справа честі. Адже вперше у Калуші відбуваються такі змагання. Ми мусіли тримати марку міста і Прикарпаття загалом. Сьогоднішня команда, складена в основному із вихованців нашого першого калуського тренера Івана Рудавського, і за участі і великій ігровій підтримці кращих баскетболістів області зуміла стати фіналістом, а відтак – і чемпіоном цьогорічних ігор. Від імені усіх членів команди і від усіх наших гостей висловлюю велику вдячність міському голові Ігореві Матвійчуку та нашим меценатам – ТзОВ "Калуський бровар", ТОВ "Таркетт-Вінісін" і гравцям нашої команди Володимирові Юрківу та Олегу Мушкевичу.

Переможці та срібні, бронзові призери змагань нагороджені кубками та медалями. Окрім цього, кожен учасник ігор отримав пам’ятну медаль із зображенням герба баскетбольного клубу "Калуш".

Меморіал Медведєва: титул розіграли в овертаймі
Регіони 15.02.2018
Ветеранський Кубок пам’яті Медведєва розширює географію учасників
Європейська юнацька баскетбольна ліга: київська Тейваз-Багіра в Остраві без поразок
Регіони 01.02.2018
У Миколаєві відбувся семінар-практикум з баскетболу 3х3 для вчителів фізичної культури
Валерій Виноградов: не слід очікувати миттєвого результату
Регіони 29.01.2018
Родзинкою теоретичної частини ліцензійних тренерських курсів на здобуття категорії PRO стали лекції професора Виноградова
Олексій Щепкін: зону на Матчі зірок не зрозумію
Регіони 25.01.2018
Учасник Матчу зірок Олексій Щепкін очікує від події у Миколаєві виключно святкових емоцій
ВЮБЛ (дівчата-2003): збірна Києва поза конкуренцією
Регіони 24.01.2018
У Києві відбувся четвертий тур чемпіонату ВЮБЛ серед команд дівчат 2003 року народження
Микола Бобров: на Матчі зірок вболіватиму за збірну Півдня
Президент МБК Миколаїв розповів, як готується місто корабелів до Матчу зірок Суперліги Парі-Матч
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): полтавський початок другого етапу
Регіони 23.01.2018
У Полтаві матчі першого туру другого етапу провели команди з «Причорномор'я» і "Наддніпрянщини"
Ветерани у Мукачево: різдв'яний турнір чотирьох країн