Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
На Прикарпатті відбулися Всеукраїнські ігри ветеранів спорту

На Прикарпатті відбулися Всеукраїнські ігри ветеранів спорту

У Калуші завершився чоловічий ветеранський баскетбольний чемпіонат в рамках Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам'яті М. М. Баки 2017 року в віковой категорії 50+.

У змаганнях взяли участь ветерани з п'яти областей України: Київської, Житомирської, Полтавської, Дніпропетровської, Івано-Франківської.

Отримавши дві перемоги над командами Дніпропетровської та Житомирської областей, ветеранська збірна Прикарпаття у боротьбі за головний кубок змагань та золоті медалі дала бій визнаним зіркам Київщини. Фінальний матч ігор був досить напруженим. Обидві команди вели обережну гру, вивчаючи тактику нападу і захисту суперника. У першій чверті господарі майданчика виглядали кращими, закінчивши її з рахунком 13:8. У другій чверті кияни розвернули більш широку гру і завдяки точним кидків відірвалися від франківців – 6:16. Після перерви команда Івано-Франківської області зробила просто неможливе, розгромивши гостей у третій чверті з рахунком 15:4. Остання чверть була найдраматичнішою. Кияни дуже швидко скоротили відрив і навіть повели у рахунку.Збірна команда Івано-Франківської області вперше в історії стала чемпіоном Всеукраїнських ігор з баскетболу із "золотим" рахунком – 46:40.

Матч за третє місце також був драматичним між командами Дніпропетровської і Житомирської областей, рахунок – 62:39.

Четверте місце у ветеранів Житомирської області. П'яте місце у ветеранів Полтавської області.Кращими гравцями VII Всеукраїнських ігор 2017 з баскетболу 50+ визнано:
— Олександр Закревський (Івано-Франківська обл.) — кращий нападник;
— Юрій Пушкарьов (Київська обл.) — кращий центровий;
— Володимир Чорноус (Івано-Франківська обл.) — найцінніший гравець.

— Ми знали, що буде важко, – поділився Олег Пелех, – але свідомо ішли на це випробування. Для нас – це справа честі. Адже вперше у Калуші відбуваються такі змагання. Ми мусіли тримати марку міста і Прикарпаття загалом. Сьогоднішня команда, складена в основному із вихованців нашого першого калуського тренера Івана Рудавського, і за участі і великій ігровій підтримці кращих баскетболістів області зуміла стати фіналістом, а відтак – і чемпіоном цьогорічних ігор. Від імені усіх членів команди і від усіх наших гостей висловлюю велику вдячність міському голові Ігореві Матвійчуку та нашим меценатам – ТзОВ "Калуський бровар", ТОВ "Таркетт-Вінісін" і гравцям нашої команди Володимирові Юрківу та Олегу Мушкевичу.

Переможці та срібні, бронзові призери змагань нагороджені кубками та медалями. Окрім цього, кожен учасник ігор отримав пам’ятну медаль із зображенням герба баскетбольного клубу "Калуш".