Всі категорії новин
На НСК «Олімпійський» пройде слем-данк контест пам’яті Сергія Мясоєдова

На НСК «Олімпійський» пройде слем-данк контест пам’яті Сергія Мясоєдова

Вчора усю спортивну Україну шокувала звістка про смерть відомого українського данкера - Сергія Мясоєдова (ak Комар). Більше двох місяцв Мясоєдов відчайдушно боровся за своє життя, яке на превеликий жаль для усіх нас, обірвалося вчора у запорізькій лікарні.

Сергій Мясоєдов – багаторазовий учасник та переможець слем-данк контестів найвищого рівня, брав участь у Матчі Зірок Суперліги та інших топ івентах. У Вищій лізі України форвард виступав за команди Запоріжжя-2, Інваспорт з Дніпра та запорізький Металург.

Уже завтра ФБУ, за ініціативи друзів Сергія, проведе слем-данк контест у його честь на головному стадіоні країни – НСК «Олімпійський». Старт контесту о 18:00.

Подія відбудеться у рамках 5-го туру Суперліги Парі-Матч 3х3, який 9-го серпня запланований у столиці.

У слем-данк контесті візьмуть участь друзі Сергія, а за його перебігом можна буде стежити у прямому ефірі на сайті ФБУ.

Окрім того, усі охочі можуть залишити свою допомогу родині Сергія, перерахувавши кошти на картку його мами 4149 4991 2776 4015 Букреєва Марина Євгенівна.

Favbet
voda ua
swift