Миколаїв завдав Одесі п’ятої поразки поспіль

Одеса після перерви у Суперлізі Парі-Матч у домашньому матчі регулярного чемпіонату приймала МБК Миколаїв.

Стартову чверть краще провели гості, які отримали 5 очок переваги, а ось у другій десятихвилинці одеситам вдалося трохи підняти темп та остаточно заволодіти перевагою на щитах. Однак гірший відсоток влучань не дозволив команді Юшкіна виграти першу половину. Миколаївці які закинули 4 з 7 триочкових до великої перерви, відпочивати пішли за 2 очок переваги.

У третій чверті корабели продовжували контролювати хід гри і на окремому відрізку матчу повернули собі двозначу перевагу, але не на довго. Одесити відповіли ривком від Пустозвонова, Шелякова та Прокопенка, скоротивши відставання.

Усе в цьому матчі вирішувалося у заключній чверті, яку команди розпочинали з рахунку «+5» для гостей. Одеса почала наздоганяти «корабелів» під завісу матчу за рахунок Хелманіса, який раз по раз розбирався зі своїми суперниками у фарбі. Але несконцентрована гра у захисті не дозволила команді Олега Юшкіна перехопити ініциативу. Господарі дозволили миколаївцям набрати серію очок другого шансу та збилися на індивідуальні дії у захисті. Крапку у цьому матчі поставив Сергій Попов - захисник Миколаєва за 30 секунд до кінця основного часу зустрічі влучив триочковий та повернув своїй команді 7 очок переваги, які відіграти підопічні Олега Юшкіна просто не встигли.

Одесити зазнали своєї п’ятої поспіль поразки у Суперлізі Парі-Матч, а Миколаїв взяв логічний реванш за поразку в першому колі, довівши матч до перемоги з рахунком 93:85. Цікаво, що останній матч одесити виграли саме у Миколаєва і сталося це ще 25 жовтня. Тепер підопічні Віталія Чернія, мають 50% перемог після 10 матчів, обійшовши команду Олега Юшкіна у турнірній таблиці.

Миколаїв взяв реванш у Одеси: відео коментарів після гри

Суперліга Парі-Матч. Одеса, СК Одеса

Одеса - Миколаїв 85:93 (20:25, 26:23, 18:21, 21:24)

Одеса: Вітолс 18 + 4 передачі, Хелманіс 17 + 7 підбирань + 3 передачі, Беліков 9, Шеляков 9 + 5 підбирань, Прокопенко 2 - старт, Пустозвонов 16 + 4 передачі, Щепкін 12, Новіков 2, Скрипець 0, Балабан 0, Ткачук 0, Кривич 0

Миколаїв: Зотов 20 + 3 передачі, Попов 14 + 7 підбирань + 4 передачі, Адедиран 14 + 11 підбирань, Онуфрієв 12, Приймак 10 - старт, Давидюк 6 + 5 підбирань, Мусієнко 6, Хохоник 5, Жуковський 3, Тонченко 3,

Статистика гри

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату