Миколаїв втретє в сезоні переміг Політехнік

У першому матчі четверга Миколаїв в Южному приймав харківський Політехнік. В двох попередніх матчах регулярного чемпіонату двічі перемагали саме “корабели”.

Перша чверть стала однією з найрезультативніших у сезоні – Миколаїв виграв стартову десятихвилинку 33:28. Команди влаштували справжню дальнобійну феєрію: номінальні господарі реалізували 6 з 6 триочкових, на що Політехнік відповів аналогічною кількістю влучних дальніх кидків від Девіса, Козлова та Рочняка, але при 11 спробах.

У другій десятихвилинці команди трохи додали у захисті і зменшили кількість дальніх атак. За такої гри комфортніше себе почували підопічні Віталія Чернія, які маючи перевагу під щитам, сконцентрувалися саме на грі в фарбі, яка приносила їм свої плоди.

Миколаївці, які мали більш широку ротацію, активно загравали під кільцем Адедирана, у той час як один з лідерів “студентів” бігмен Грем проводив свій далеко не найкращий матч. По 5 очок переваги в кожній з чвертей дозволили Миколаєву піти на велику перерву за більш-менш комфортної та закономірної переваги.

У третій десятихвилинці гостям, здавалось би, вдалося переломити хід гри за рахунок відмінної гри в захисті. Політехнік скоротив відставання до 1 бала, однак потім пропустив міні-ривок у відповідь – резервів на те, щоб довести камбек до завершення у команди Володимира Коваля не знайшлося.

Харків’яни, які фактично цей матч проводили всімох та без свого лідера Ті Джея Кромера, банально втомилися і знову відпустили Миколаїв в рахунку – цього разу остаточно. Триочкові Зотова, Попова та Садо, а також результативна гра в фарбі від Адедирана знову зробила перевагу “корабелів” двозначною.

Політехнік, який лідирував лише у першій чверті, так і не зумів наздогнати Миколаїв – команда Віталія Чернія втретє в сезоні перемогла харківський клуб, який зазнав своєї четвертої поразки поспіль.

У господарів варто відзначити Віталія Зотова, який напередодні потрапив до стартової п’ятірки на Матч усіх зірок. Розігруючий Миколаєва до 18 очок додав 10 передач та 3 перехоплення, його рейтинг ефективності склав 28 балів, а показник “+/-“ “+35”.  У харків’ян 25 очок набрав Девіс та 23 балами відзначився Рочняк.

Миколаїв свій наступний матч зіграє 19 січня в Южному проти Дніпра, а Політехнік у цей же день вдома прийматиме Одесу.

Суцперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Южне, ФСК Олімп

Миколаїв – Політехнік 94:78 (33:28, 21:16, 13:15, 27:19)

Миколаїв: Адедиран 16, Онуфрієв 14, Садо 13 + 7 підбирань + 3 передачі, Попов 11 + 7 підбирань + 3 передачі – 3 втрати, Хохоник 1 – старт, Зотов 18 + 10 передач + 3 перехоплення, Жуковський 8, Приймак 8, Давидюк 3, Тонченко 2, Анікієнко 0, Бобров 0

Політехнік: Девіс 25 + 5 перехоплень, + 4 підбирання + 3 передачі – 5 втрат, Рочняк 23 + 5 підбирань, Козлов 17, Грем 10 + 12 підбирань + 5 передач + 2 блок-шота – 4 втрати, Чугунов – старт, Завадський 2, Кузнецов 1, Колотівлов 0

Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.