Миколаїв вистояв у домашньому матчі з Політехніком

Миколаїв - Політехнік - 72:66 (26:18, 13:19 19:19, 14:10)

Миколаїв: Шостуха 14 + 5 підбирань, Попов 9 + 9 передач, Іванов, Онуфрієв 10 + 6 підбирань, Кушніров 18 + 8 підбирань + 3 перехоплення - старт; Анікієнко 14 + 8 підбирань + 2 блок-шота, Носков 2 + 5 підбирань - 5 втрат, Шепіль 5

Політехнік: Йованович 14, Козлов 11 - 5 втрат, Рудаков 8, Тарасенко, Вуйович 12 + 5 підбирань - старт; Рочняк 4, Б. Барнс 13 + 9 підбирань + 8 передач, Хаджишеховіч 4

Хід гри

У першій половині Миколаїв скористався перевагою в фарбі. Господарі завантажували під щитом своїх бігменів Анікеєнка та Кушнірова, які за підсумками 20-хвилинки стали найрезультативнішими гравцями матчу. Однак після впевнено виграної стартової чверті, у другій «корабели» в атаці помінто зменшили оберти. У команди Кірлана стало менше руху на чужій половині - м'яча в тому числі, - чим скористалися харків'яни. Триочкові Йовановича, а також результативна гра від Козлова дозволила гостям скоротити відставання. Підопічні Арабаджи в два рази рідше втрачали м'яча, краще бігли в швидкі відриви і були точнішими в кидках з-за дуги, що дозволило їм залишити від переваги Миколаєва лише 2 очки.

Уся друга половина проходила в рівній боротьбі, яка супроводжувалася частою зміною лідера. До кінця зустрічі команди підійшли за невеликого лідерства господарів, з яким не раз в цьому матчі підопічні Кірлана вже розлучалися. Однак на останні хвилини сил, як фізичних, так і моральних все ж більше залишилося у корабелів. Гості не набрали легкі очки, зробили декілька неправильних рішень в атаці і, схоже, попливли. Ключовими стали два поспіль влучання Кушнірова, який за хвилину до сирени зробив «+6» для господарів. Політехнік спробував повернутися, проте кидки гостей виявилися неточними.

Герой матчу

В черговий раз свої лідерські якості продемонстрував бігмен Миколаєва Олександр Кушніров, який не тільки став автором переможних кидків, а й записав до активу 18 очок і 8 підбирань, ставши найкориснішим гравцем матчу з рейтингом ефективності 26 балів.

Наступні матчі

Миколаїв наступний матч гратиме 3 листопада на виїзді проти Запоріжжя-ZOG, а Політехнік 5 листопада на виїзді зіграє проти Дніпра.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.