"Миколаїв" у овертаймі переміг "Черкаські Мавпи"

МБК «Миколаїв» святкує другу поспіль перемогу на своєму паркеті! Цього разу перед «корабелами» не встояла знекровлена  травмами команда з Черкас. Матч пройшов рівно, проте вже в додатковий час фізично свіжіші гравці «Миколаєва» все ж змогли дотиснути суперника, який фактично грав увісьмох.

Анкета матчу:

Суперліга Парі-Матч. Другий тур

Миколаїв, ПС «Надія»

МБК «Миколаїв» - БК «Черкаські Мавпи» 80:76 ОТ (17:15, 16:16, 20:22, 14:14, 13:9)

МБК «Миколаїв»: Онуфрієв - 26оч; Кушніров - 19оч, 12пб.

БК «Черкаські Мавпи»: Бояркін - 22оч, 5пб, 5рп, 4пх; Кольченко - 17оч.

Хід гри:

Черкаські Мавпи почали матч більш зібрано ніж господарі паркету: спочатку Джефферсон виграв вкидання, а після цього партнери по команді організували ривок 0:6. Проте, корабели швидко оговтались від стартового мандражу, наздогнали суперника та вийшли вперед у зустрічі.  Ближче до завершення першого відтинку гри господарі взагалі зуміли заробити семи очковий гандикап, проте на останній хвилині Конєв та Бояркін власними зусиллями повернули свою команду до гри: 17:15 після першої чверті.

В другому періоді команди вже грали більш зосереджено та припускалися мінімуму помилок.

Як результат – глядачі в  ПС «Надія» змогли побачити рівну та напружену гру обох колективів, які по черзі виходили вперед та не відпускали один одного на відстань більшу ніж декілька балів.  33:31 – мінімальна перевага господарів після другого періоду.

В другій половині в «Черкаських Мавп» почав феєрити Бояркін: за короткий відтинок часу українець забив по два дальніх та ближніх кидків, що призвело до того що вже «мавпи» були попереду. Перед четвертою чвертю рахунок рівний.  Заключна ж десятихвилинка пройшла також без явно вираженого лідера, обидві команди мали рівні шанси на перемогу, а за 15 секунд до закінчення основного часу рахунок був рівний – 67:67. На останніх секундах саме черкасці мали кращі шанси перемогти, проте шкіряний так і не потрапив в кільце господарів. Овертайм.

В додатковій п’ятихвилинці таки далося в знаки те, що в черкаського клубу не було двох гравців основи – миколаїв пішов у відрив, а гості моментами просто не встигали за суперником.

Як підсумок – «Миколаїв» вдруге перемагає на старті Суперліги Парі-Матч. 80:76

Герой матчу:

Справжгні лідерські якості сьогодні продемонстрував капітан "корабелів", який набрав 26 очок (5\5 триочкові).

Наступні матчі:

Гості наступний матч проведуть також на виїзді, коли за два дні зустрінуться з "Запоріжжям". Старт о 14:00.

"Миколаїв" в той же день, але на дві години пізніше прийматиме у себе вдома чинного чемпіона - "Будівельник".

Підсумки третього тижня регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Підсумки третього тижня регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч
Головні цифри та факти останніх матчів чемпіонату України
Суперліга Парі-Матч: результати 11-15 жовтня Суперліга Парі-Матч: результати 11-15 жовтня
У Суперлізі Парі-Матч зіграно чергові матчі регулярного чемпіонату
БІПА-Одеса здобула важку вольову перемогу у матчі з Миколаєвом БІПА-Одеса здобула важку вольову перемогу у матчі з Миколаєвом
Одесити відіграли 9-очкове відставання під час заключної чверті
Хімік переграв Запоріжжя-ZOG на своєму майданчику Хімік переграв Запоріжжя-ZOG на своєму майданчику
Южненці не залишили шансу опонентам в останній чверті. Підопічні Валерія Степановського переграли своїх візаві практично у всіх компонентах
Анонс матчів Супреліги Парі-Матч 15 жовтня Анонс матчів Супреліги Парі-Матч 15 жовтня
У чемпіонаті України буде зіграно дві гри - у Одесі ти Южному
Найкращі моменти матчу Черкаські Мавпи – Дніпро: відео
Відео 14.10.2017
Дніпро продовжив переможну серію в чемпіонаті України
Будівельник завдав Політехніку четвертої поразки поспіль Будівельник завдав Політехніку четвертої поразки поспіль
Чемпіон після невдалого старту матчу, зібрався і довів гру до впевненої перемоги
Дніпро без поразок продовжує крокувати в Суперлізі Парі-Матч Дніпро без поразок продовжує крокувати в Суперлізі Парі-Матч
Дніпро далі продовжує крокувати в Суперлізі Парі-Матч без поразок! Цього разу під натиском підопічних Дениса Журавльова не встояла команда Черкаських Мавп
Суперліга Парі-Матч: фаворити поєдинків 13 жовтня Суперліга Парі-Матч: фаворити поєдинків 13 жовтня
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 13 жовтня Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 13 жовтня
У чемпіонаті України відбудуться три матчі - у Черкасах, Києві та Одесі
Андрій Кожем’якін: мені подобаються великі навантаження Андрій Кожем’якін: мені подобаються великі навантаження
20-річний плеймейкер запоріжців став на початку сезону основним розігруючим команди
Талісман ФБУ запросив студентів на поєдинок Суперліги Парі-Матч Талісман ФБУ запросив студентів на поєдинок Суперліги Парі-Матч
У СК Меридіан 13 жовтня грають Будівельник та Політехнік
Суперприз від TM Parimatch у Києві зріс до 40 000 грн Суперприз від TM Parimatch у Києві зріс до 40 000 грн
Не змарнуйте шанс виграти суперприз від партнера ФБУ
Черкаські Мавпи перемогли в першому домашньому матчі сезону Черкаські Мавпи перемогли в першому домашньому матчі сезону
Черкаські Мавпи святкують першу домашню перемогу! Підпопічні Максима Міхельсона в стартовій домашній грі переграли харківський Політехнік
Талісман ФБУ розіграв квитки на суперматч Будівельник – Дніпро Талісман ФБУ розіграв квитки на суперматч Будівельник – Дніпро
У Києві зустрічаються чемпіон та володар Кубка України
Коваль: матч з Дніпром - неофіційна гра за Суперкубок Коваль: матч з Дніпром - неофіційна гра за Суперкубок
Завтра чемпіон України схрестить зброю з володарем Кубка
Прес-конференція Суперліги Парі-Матч: курс на підвищення якості проведення ігор Прес-конференція Суперліги Парі-Матч: курс на підвищення якості проведення ігор
10 жовтня у Києві відбулася прес-конференція з нагоди старту чемпіонату України у Суперлізі Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч: визначено найкращих гравців тижня (5-8 жовтня) Суперліга Парі-Матч: визначено найкращих гравців тижня (5-8 жовтня)