Мавпи проявили характер і виграли у Южному

У Южному Хімік поступається Черкаським Мавпам у матчі Суперліги Фаворит Спорт.  Сім з половиною провальних хвилин тривала очкова посуха у господарів у третій чверті, коли вони поступилися 0:10. Після цього Хімік так і не оговтався, а Мавпи, відчувши слабину у суперника, досягли бажаного.

Початок суперництва Хіміка і Черкаських Мавп у Южному виявився нервовим для господарів. Мавпи після триочкового Артамонова вели у рахунку 3:2. Наступного разу розігруючий черкащан здійснив спробу закинути з-за дуги за рахунку 3:7. М’яч мети не досяг, а Фрейзер у відповідь триочковим збільшив відрив до семи очок. 10:3. Міхельсон змушений був взяти тайм-аут. Гра набирала обертів, Антіпов продемонстрував переваги виграшу підборів, а той самий Артамонов – реалізації три очкових кидків. Наприкінці чверті Мавпи з різних дистанцій закидали кошик Хіміка м’ячами. Регулярно, але неефективно. З них взяв приклад Сидоров, який двічі безрезультатно атакував кошик черкащан на останніх секундах першої чверті. 21:15 – на користь Хіміка.

На початку другої десятихвилинки Мавпи намагалися пресингувати і не відпускати далеко Хімік. Але южненці відповіли ідентичними діями. Коли розрив сягнув 9 пунктів, Міхельсон знову взяв тайм-аут. Гості крутили свої пікенроли на підступах до щита Хіміка, інколи Завадському вдавалося підправити м’яча у кошик, але і Хімік не дрімав. Антіпов і Фрейзер двома три очковими поспіль довели перевагу до 16 пунктів. Щоправда, Артамонов триочковим скоротив відставання, а потім дві спроби зі штрафних реалізував Сізов. За дві секунди до завершення першої половини Олег Юшкін взяв тайм-аут, втім до результативної атаки той не призвів. 42:29 – перерва.

Чотири перші хвилини третьої чверті команди не могли вразити кошик одне одного. Нарешті Сізов реалізував триочковий і одразу ж двоочковий кидки. Відставання гостей скоротилося до восьми очок, хоча у другій чверті був момент, коли мавпи поступалися "мінус 16". Далі Завадський і Артамонов  триочковим закручують інтригу максимально - 42:39, якихось "мінус три"! Сім з половиною провальних хвилин тривала очкова засуха у Хіміка, аж допоки Фрейзер триочковим не розбудив южненців. Приклад з нього взяв Конєв, закинувши  ще один трюльник. Але Мавпи не знітилися і третю чверть завершили з відставанням у три очки. 45:48.

На початку заключної чверті Олег Юшкін випустив на майданчик найсильнішу п'ятірку. Конєв реалізував двоочковий. Але Кобець повернув свою команду у боротьбу триочковим 48:50. Далі - більше!  Носков триочковим на екваторі чверті виводить Мавп вперед 51:50! Потім він знов влучає - 54:52! Пізніше Завадський нестандартно кинув прицільно - 58:54 на корись гостей! За дві хвилини до завершення гри знов таки Завадський збільшив перевагу гостей до шести очок. Розв'язка наближалася. За 44 секунди до кінця матчу Конєв реалізував два штрафних, скоротивши відставання Хіміка до двох очок. 60:62. Але за 20 секунд до завершення матчу Сизов карає господарів триочковим. 65:60. Крапку у матчі, переможну для гостей, з лінії штрафних поставив Кобець

Мавпи проявляють характер і обігрують Хімік. Южненці втрачають шанс наздогнати Кривбас, який залишається одноосібним лідером Суперліги Фаворит Спорт. Щоправда у Хіміка - матч у запасі.

Суперліга Фаворит Спорт

7 лютого. м. Южне
Хімік – Черкаські Мавпи 62:67 (21:15, 21:14, 6:16, 14:22)

Стали відомі стартові п’ятірки Матчу зірок Суперліги 2018 Стали відомі стартові п’ятірки Матчу зірок Суперліги 2018
Голосування та думка капітанів визначили стартові п'ятірки Матчу зірок 2018
Запоріжжя-ZOG створив сенсацію з другої спроби Запоріжжя-ZOG створив сенсацію з другої спроби
Поступившись лише одним очком на останніх секундах у Одесі, команда Плеханова не знітилася і здолала віце-чемпіонів на їхньому майданчику у наступній грі
Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 21 січня Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 21 січня
Останні матчі тижня відбудуться в Одессі та Южному
Авантаж-Політехнік оформив сенсаційну перемогу у Черкасах Авантаж-Політехнік оформив сенсаційну перемогу у Черкасах
Харків’яни виграли важкий виїзний матч проти Мавп
Руслан Отверченко: у матчі з Дніпром усе залежатиме від нас самих Руслан Отверченко: у матчі з Дніпром усе залежатиме від нас самих
Руслан Отверченко розповів про атмосферу, що панує у Будівельнику перед матчем з Дніпром
Мавпи гратимуть проти Політехніка, а Будівельник прийматиме Дніпро
Артамонов нокаутує Запоріжжя на останіх секундах і дарує першу перемогу Одесі цієї зими Артамонов нокаутує Запоріжжя на останіх секундах і дарує першу перемогу Одесі цієї зими
Неймовірний камбек Запоріжжя зіпсував триочковий Артамонова на останній хвилині
Хімік впевнено розібрався з Миколаєвом Хімік впевнено розібрався з Миколаєвом
Южненці виграли перший домашній матч року
Олександр Бєліков: почуваюся в Одесі, як вдома Олександр Бєліков: почуваюся в Одесі, як вдома
Один з лідерів БІПИ Олександр Бєліков назвав найближчих суперників Запоріжжя і Миколаїв непростими командами
Дмитро Глєбов: зараз усі думки – про матч з Будівельником Дмитро Глєбов: зараз усі думки – про матч з Будівельником
Один з ключових гравців Дніпра Дмитро Глєбов поділився думками напередодні матчу з Будівельником
Будівельник здобув яскраву пермогу над Політехніком (ВІДЕО) Будівельник здобув яскраву пермогу над Політехніком (ВІДЕО)
Найкращі моменти першої домашньої перемоги киян у новому році
Хімік прийматиме Миколаїв, БІПА гратиме вдома проти Запоріжжя
Будівельник здобув першу домашню перемогу у 2018-му Будівельник здобув першу домашню перемогу у 2018-му
Будівельник не залишив шансів на успіх Авантаж-Політехніку
Черкаські Мавпи завдали Дніпру другої поразки у сезоні Черкаські Мавпи завдали Дніпру другої поразки у сезоні
Лідер чемпіонату вперше поступився команді Максима Міхельсона
Матчі Суперліги Парі-Матч 18 січня: онлайн відеотрансляція
Відео 18.01.2018
Сьогодні у чемпіонаті України буде зіграно два поєдинки
Кіт-талісман ФБУ підкорив ковзани щоб запросити нових вболівальників на баскетбольні поєдинки Кіт-талісман ФБУ підкорив ковзани щоб запросити нових вболівальників на баскетбольні поєдинки
Талісман ФБУ побував на ковзанці і запросив любителів активного відпочинку на домашні матчі Будівельника
Мавпи прийматимуть Дніпро, а Будівельник гратиме проти Політехніка
Лідери повертаються до складу чемпіонів (Фото) Лідери повертаються до складу чемпіонів (Фото)
Генрі Дугат і Руслан Отверченко знову тренуються разом із Будівельником
ФБУ розпочинає акредитацію представників медіа на Матч зірок 2018 ФБУ розпочинає акредитацію представників медіа на Матч зірок 2018
Федерація баскетболу запрошує представників мас-медіа пройти процедуру акредтації на Матч зірок 2018