Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Кравцов і Липовий – в основній групі

Кравцов і Липовий – в основній групі

0

Гравці національної чоловічої збірної України В’ячеслав Кравцов і Олександр Липовий не взяли участі в останньому контрольному поєдинку у Греції проти збірної Румунії (перемога українців 91:57). Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін пояснив їхню відсутність у складі у звітному поєдинку так:

- Думаю, сьогодні вони тренуватимуться разом з усіма хлопцями. І у В’ячеслава, і в Олександра були невеличкі мікротравми, тож дали їм відпочити, щоб не нашкодити їм. Вони б могли грати, але це не той випадок, коли треба жертвувати здоров’ям.

- А що з ними було?

- У Кравцова забій стегна, у Липового – больові відчуття у паху.

- Які найближчі тренувальні плани?

- Сьогодні одне вечірнє тренування (збірна України повернулася з Греції вночі 10 серпня – ред.), завтра – два. 12 серпня вирушимо на турнір до Хорватії. (13 серпня у м. Опатія «жовто-сині» зіграють зі збірною Словенії, 14 серпня там само – з господарями, хорватами – ред.).

 

Національна чоловіча збірна України веде підготовку до чемпіонату Європи, який для підопічних Євгена Мурзіна розпочнеться в останній день літа, 31 серпня, в Ізраїлі матчем з Німеччиною.

Estafeta