Київ-Баскет поступився Політехніку у Суперлізі Парі-Матч

22 березня у столиці регулярний чемпіонат Суперліги Парі-Матч завершили в очному протистоянні Київ-Баскет і Політехнік.

Зі старту Політехнік вдався до активних дій. Завадський і Кромер своїми влучаннями забезпечили харків’янам ривок 4:0. Євген Мурзін навіть взяв тайм-аут за рахунку 2:6. Вперше лідер у матчі змінився після влучання здалеку Горобченка на екваторі чверті 9:7. Та американці Політехніка знову вивели свою команду вперед. І тільки кидок з-за дуги Петрова на останній хвилині чверті скоротив відставання киян до мінімуму 18:19.

У другій десятихвилинці Політехнік прагнув знову відірватися на безпечну очкову відстань, а Київ-Баскет намагався його наздогнати. Вдруге господарів вивів вперед Латкович на екваторі чверті 26:25. Партнера двічі підтримав Петров влучанням з-під кільця – і ось вже 30:25. А коли Крік «відірвав» киян на +7, наставник Політехніка Володимир Коваль взяв тайм-аут. Це подіяло – Завадський і Грем скоротили відставання до -3. А на перерву команди пішли за рахунку 34:30 на користь киян.

Початок другої половини ознаменував влучанням здалеку Челован. Ще й підібрав під своїм щитом, створивши передумови для результативної атаки. Потім згори м’яч у кошик поклав Нванкво і господарі повели +9. Політехнік не здавався, та варто було йому скоротити відставання, як Челован знову влучив з периметру. Перевага однієї з команд не була явною. Суперники припускалися помилок і прагнули їх виправити. Ближче до екватора чверті харків’яни знову підтягнулися на відстань одного очка. Але на «трюльник» Козлова оперативно відповів Сандул, а слідом за ним у кошик здалеку поцілив Крік. Політехнік не відступав, що засвідчили триочковий Козлова і результативний прохід під кошик Рочняка. Але вийти вперед гостям не вдавалося. На заключну чверть команди вийшли за рахунку 55:52 на користь господарів. Але одразу ж на початку заключного відрізку Девіс спочатку відновив рівновагу а потім і вивів харків’ян вперед. І вже Київ-Баскет опановував роль наздоганяючого. Коли з кута майданчика Козлов поцілив у кошик киян і довів перевагу до +4 Євген Мурзін взяв тайм-аут, але це не зупинило гостей. Завадський реалізував «енд ван» і Харків повів 68:61. Але і Київ проявив характер. Крутоус, Крік з лінії штрафних і Петров з периметра зрівняли рахунок 68:68. У заключні хвилини напруга у матчі досягла апогею. На влучання Петрова триочковим відповів Кромер. За секунду до кінця той самий Петров закинув здалеку. А базер-біттер Крутоусу не вдався. 76:75 на користь гостей.

Таким чином, завдяки цій перемозі Політехнік зберіг за собою 7 місце в турнірній таблиці, а Київ-Баскет залишився на четвертій позиції, яку забронював за собою після перемоги над Дніпром.

Суперліга Парі-Матч

22 березня

м. Київ

Київ-Баскет – Політехнік 75:76 (18:19, 16:11, 21:22, 20:24)

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату