Київ-Баскет переміг Дніпро на старті Кубка Європи ФІБА

Київ-Баскет переміг вдома Дніпро в стартовому поєдинку групового етапу Кубка Європи ФІБА – 95:88.

Очікувано старт поєдинку відбувався фактично за рівної боротьби. Господарі за підсумками першої чверті здобули несуттєві два очки переваги. Гості при цьому краще діяли під щитами.

Більш помітна перевага однієї з команд позначилася вже в другій чверті. Кияни поступово пішли вперед. При цьому гості залишалися кращими в боротьбі під щитами. Також дніпряни влучніше били. Однак господарі компенсували це більшою кількістю атак. Ще й гравці Дніпра при цьому частіше припускалися втрат. То ж за першу половину Київ-Баскет зумів відірватися на 13 очок.

Одразу три гравці господарів до великої перерви перетнули позначку в 10 набраних очок: Крутоус (14), Близнюк (11), Пустозвонов (11). У гостей до великої перерви таких не було.

По перерві Дніпро зміг лише загальмувати поступ Київ-Баскета. Остаточно зломити перебіг подій гостям не вдалося.

Під кінець поєдинку Дніпро і надалі мав перевагу за підбираннями, та при цьому також суттєво більше припускався втрат. Господарі ж не лише продовжували частіше атакувати, але й поліпшили при цьому відсоток реалізації. То ж попри спротив Дніпра Київ-Баскет довів поєдинок до переможного для себе результату.

У другому матчі групи Цмоки-Мінськ переміг Левськи – 81:68.

Герої матчу
У господарів найрезультативнішим став досвідчений Пустозвонов, який реалізував 5 з 7-ми триочкових. Це майже половина від загальнокомандних влучних дальніх кидкін. Також одним з найактивніших був Близнюк, який лише адаптується до баскетболу на батьківщині.

У гостей потужно зіграв досвідчений Глєбов, який до останнього боровся за кращий підсумок для своєї команди.

Наступні матчі
Київ-Баскет у наступному матчі грає 30 жовтня у Софії проти Левськи. Дніпро того ж дня зустрінеться в Мінську з місцевими Цмоками.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Група F. 1 тур

23 жовтня

Київ-Баскет – Дніпро – 95:88 (23:21, 29:18, 23:24, 20:25)
Київ-Баскет: Пустозвонов 23, Близнюк 18, Крутоус 16о + 6пд, Петров 16о + 6пр, Хілл 10, Едвін 9, Кондраков 3, Сандул, Мусієнко
Дніпро: Санон 16о + 6пд, Глєбов 16, Тимофеєнко 14, Дугат 13о + 6 пр, Корнієнко 11о + 5 пд, Сизов 4, Фесенко 2, Закурдаєв 2, Чумаков, Коломойський

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає