Хмельничанки двічі перемогли житомирянок у Вищій лізі

Хмельницький двічі переміг вдома команду ДЖУ імені Франка-Каліпсо і захопив лідерство в першій групі чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.

Другий матч розпочався за повної переваги хмельничанок. Спочатку тренер «містянок» П.В. Каплун здивував стартовою п’ятіркою, надавши перевагу вищим дівчатам, над швидкими. Це рішення зміцнило захист (блок-шот від Анастасії Павлюк на перших хвилинах), але мало негативний вплив на швидкість розгортання атак. Майже 3 хвилини кошики обох команд залишались порожніми. Та вже коли саме господарі розпочали заповнювати кошик суперниць, то зробили це з старанністю гостинних господинь, що не залишать гостів з порожніми тарілками, тобто кошиками. Перших страв насипала Наталя Попик, влучивши з середньої дистанції. Потім, на друге, ії молодша колега Ліза Водовоз влучила по черзі один штрафний (ось вам котлетка) та за ним  другий (ось вам гарнір). Ну, і на десерт господарі подали чудовий, тришаровий торт: Наталя Попик (10 Оч, 14 Пд, 2 Пх, 2 РП) підібрала на чужому щиті, Ганна Шликова (2 Оч, 8 Пд, 6 РП) віддала результативну передачу, а Ліза Водовоз (24 Оч, 6 Пд, 3 РП) вдало виконала кидок з триочкової лінії. Після такого гостинного прийому всі вирішили відпочити і знову, майже 2 хвилини провели без влучань. За рахунку 7:0 всі побоювання за результат відступили. Якщо в понеділок господині поступались за рівної гри, через те що не влучали в кошик, то вже зараз, з таким шикарним вибором страв від шеф-кухара Каплуна, можна було розслабитись та спокійно насолоджуватись грою.

Тренер хмельничанок згодом провів заміни, гості нарешті теж почали забивати, але впевненість в позитивному результаті вже не полишала до кінця матчу. Все ж треба відзначити житомирських дівчат, вони грали на перемогу до останнього. Гарно грала вихованка полонської школи баскетболу Дарина Маринич (19 Оч, 12Пд, 4 Бш, 3 РП), вже відома нам Тетяна Дернова (24 Оч, 10 Пд, 5 РП) навіть в кінці зустрічі виконувала гарні проходи під кошик, в деякі моменти оббігаючи захисниць неначе стовпчики. Діана Москвітіна (10 Оч, 2 Пд, 2 РП) взагалі, у четвертій чверті мало не самотужки влаштувала камбек для своєї команди, закинувши по черзі спочатку двоочковий кидок, а потім два триочкових поспіль, завдяки чому відставання з 11 очок перетворилось у 3.

Статистика ВИЩОЇ ЛІГИ

Місс Замок, Наталя Попик знову запрацювала на повну, як і в попередній грі.  Коли в четвертій чверті вже всі втомленні, в Наталі з’являється друге дихання і вона просто домінує на майданчику. Але в цій грі найрезультативнішою виявилась Ліза Водовоз, яка крім триочкових десертів підносила гостям чимало різноманітних страв двоочкових, на втіху батькові, який був присутній на грі. Отака в них родина, Ліза-кулінар, а тато-ювелір. Також прекрасний результат в Анастасії Сіньковської, яка набрала 20 очок, але зробила це з дивовижним відсотком влучань: 75% двоочкових, 40% триочкових кидків були влучними. І Настіна мама теж була присутня в залі. Так само, як і мама Ірини Доровської(2 Оч, 8 Пд, 4 РП). Хоча Ірина і не вражає результативністю, але ії праця і в захисті, і в атаці просто вражає.

Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
У Вищій жіночій лізі з 1 по 3 березня відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату.
Жіноча Вища ліга: результати матчів 3 березня
Інваспорт продовжив переможну серію, Рівне-ОСДЮСШОР вдруге переміг КСЛ-Київ-Баскет
Жіноча Вища ліга: трансляція матчів 3 березня
Жіноча Вища ліга: результати матчів 2 березня
Козачка дала бій Полтаві-Баскет-СумДПУ, перемоги Інваспорта, КІВС-СКІФ та Рівне-ОШВСМ.
Жіноча Вища ліга: трансляція матчів 2 березня
Жіноча Вища ліга: трансляція матчу 1 березня