Хімік виграв битву лідерів, перемігши на виїзді Дніпро

У центральному матчі туру зустрічалися лідери Суперліги Парі-Матч - южненський Хімік завітав у гості до Дніпра.

Обидва колективи у дебюті гри у нападі зробили акцент на атаку з трисекундної, при цьому Хімік мав перевагу щитах, але господарі грали трохи агресивніше та мали невеличку перевагу у реалізції кидків з гри.

Після рівної першої чверті южненці додали у захисті, змусивши Дніпро частіше помилятися і покращили, и покращили свій відсоток дальніх влучань. Саме за рахунок кращого захисту та результативної гри американського дуету Джонс - Едвін команда Віталія Степановського вийшла в лідери за підсумками першої половини.

Не стала переламною або визначальною третя чверть: гра стала ще більш контактною, команди агресивно грали в захисті та не відпускали одна одну у відриви. Хороший відрізок у нападі провів Мішула, який набрав 8 очок за десятихвилинку.

Як і в двох попередніх матчах цих команд, в цьому також усе вирішувалося у фінальній фазі гри. У заключні дві хвилини команди входили за "+1" для господарів після надважливого влучного триочкового від Сергія Павлова, а Сидоров після тайм-ауту Журавльова вивів гостей вперед. Наступні три атаки Дніпра та два володіння южненців виявились нерезультативними.

Завершувала гру атака від господарів, у яких було 14 секунд на вирішальне володіння. Мішула вирішив самотужки завершувати останню атаку, розхитав опонента, але його дальня спроба з сиреною виявилась хибною.

Хімік вдруге в сезоні переміг Дніпро і вперше зробив це на виїзді - 75:74. Южненці повели у сезонній серії з командою Дениса Журавльова та закріпились на першій сходинці в турнірній таблиці.

Дніпро свій наступний матч у Суперлізі Парі-Матч проведе 17 січня на виїзді проти Запоріжжя, а Хімік 18 січня вдома протистоятиме Черкаським Мавпам.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Дніпро - Хімік 74:75 (24:23, 17:23, 18:16, 15:13)

Дніпро: Мішула 20, Вільховецький 2, Закурдаєв 9, Тимофеєнко 7 + 7 підбирань, Кушніров 2 - старт; Шундель 8, Ревзін 8, Глєбов 10 + 5 підбирань + 4 передачі, Сизов 8 + 6 підборів

Хімік: Едвін 18 + 12 підбирань, Рябчук 9, Войналович 4, Джонс 14 + 4 підбирання, Павлов 10 + 10 підбирань - старт; Антипов 10, Марченко, Сидоров 10 + 6 передач

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату