Хімік відіграв 17 очок у четвертій чверті і вирвав героїчну перемогу в Черкасах

Черкаські Мавпи приймали южненський Хімік в інтригуючому матчі 6-го туру регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч - першому в рамках суботньої програми.

Господарі в дебюті гри приголомшили южненців потужним ривком 22:10. Команда Максима Міхельсона реалізувала більше 80% кидків з гри, а левову долю очок Хімік пропустив через фарбу. Під кінець стартової десятяхвилинки гостям вдалося додати у захисті і скоротити відставання.

Продовжили свій вдалий відрізок підопічні Віталія Степановського вже у другій чверті, на старті якої зробили ривок 11:4 і навіть зуміли вийти в лідери. Мавпи погано відіграли в захисті, дозволивши южненцям зробити цілу серію ендванів, і стали більше втрачати м’яча, однак останнє слово було за ними. Захопившись швидкими атаками, хіміки пропустили ще один міні-ривок, який дозволив господарям піти на перерву за 7 очок переваги.

У гостей 29 очок на двох вже за першу половини до свого активу записав американський тандем южненців Джонс - Едвін, однак більш командна атака від черкасців дозволила їм виграти 20-хвилинку.

Мавпи відмінно провели третю чверть: команда Михельсона набрала 31 очко за десятихвилинку, влучивши цілу серію триочкових, і по ходу третього 10-хвилинного відрізку мала 18 очок переваги. 17 балів відриву було у господарів і за 6:30 хвилини до закінчення заключної десятихвилинки і, здавалося б, усе в цій грі йшло до впевненої перемоги підопічних Максима Міхельсона… Але Хімік зумів спочатку прокинутись, потім відродити інтригу, а в підсумку виграту цю гру, оформивши просто фантастичний камбек!

Черкасці, опинившись в зоні комфорту, занадто рано почали догравати цей матч, чим скористалися гості. Хімік відчув апатію Мавп на обох половинах майданчику і оформив неймовірний ривок 13:0 наприкінці четвертої чверті.

Антіпов за 45 секунд до фінальної сирени влучним триочковим зрівняв рахунок, на що Мавпи відповели нерезультативною атакою, а Едвін, в свою чергу, проліз у фарбу і вивів гостей вперед за 15 секунд до кінця мату. Кольченко міг переводити гру овертайм, але влучив лише один штрафний, після чого Мавпи звернулися до тактики фолів.

Спочатку двічі влучним з лінії був Павлов, також у відповідь два штрафних влучив Янг, а Кирило Марченко реалізував лише один з двох, коли на таймері залишалося 5 секунд до кінця гри. У Мавп вже не було тайм-ауту, тож м’яч авзяв Янг, який пролетів весь майданчик але його флоатер виявився невлучним. Програючи по ходу матчу 18 очок, та 17 балів по ходу заключної чверті, Хімік зумів повернутися до гри і вдруге в сезоні перемогти чемпіонів України - 98:96! Після ефектної перемоги в столиці Хімік виграв і матч в Черкасах, завдавши місцевим чемпіонам 5 поразки в 5 поєдинках національної першості.

Свій наступний матч в Суперлізі Парі-Матч Черкаські Мавпи проведуть 17 листопада на виїзді проти Запоріжжя, а Хімік 18 листопада вдома зіграє проти Політехніка.

Черкаські Мавпи вдома поступились Хіміку: відео коментарів після гри

Суперліга Парі-Матч. 6-й тур

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи - Хімік 96:98 (26:20, 24:23, 29:22, 17:33)

Черкаські Мавпи: Кольченко 28 очок + 6 передач + 2 перехоплення, Янг 16 + 7 передач + 2 перехоплення, Чумаков 14 + 5 підбирань, Скапінцев 6, + 6 підбирань, Арнет 4 - старт, Коуклі 14 + 6 підбирань, Ткаченко 6 Отверченко 5 + 4 підбирання + 4 передачі - 4 втрати, Бояркін 3 + 2 передачі - 3 втрати

Хімік: Джонс 25, Едвін 22 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення - 3 втрати, Павлов 19 + 11 підбирань + 6 передач + 2 перехоплення, Марченко 3, Войналович 0 - старт, Антіпов 14 + 6 підбирань + 3 передачі, Мальчевський 10, Рябчук 5 + 4 перехоплення + 2 передачі

Останні атаки гри:

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату