Хімік розгромно програв у Бельгії

Кубок Європи FIBA. Груповий раунд

Монс (Бельгія) - Хімік (Україна) 75:51 (17:19, 22:6, 23:6, 13:20)

Монс: Джонс 5 + 4 передачі, Демпсі 7 + 4 передачі, Грін 12 + 5 підбирань, Кейдж 2, Реддік 12 + 7 підбирань + 2 блок-шоти - старт; Лемер 5, Тайбі 14 + 7 підбирань, Удар 2 + 5 підбирань, Мортан 5, Франсуа 2 + 8 підбирань, Ласісі 9

Хімік: Колтер 8, Сидоров 6 + 5 підбирань, Еріенс 3, Антипов 8, Петров 10 - старт; Лав 4, Мальчевський 4, Павлов 8

Хід гри

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі. Якщо початок матчу трохи вдаліше провели господарі, то другу половину стартової десятихвилинки виграли гості. Южненці грамотно зіграли в захисті, а результативний прохід Колтера з сиреною дозволив віце-чемпіону України на першу 2-хвилинну перерву піти, маючи «+2».

Однак друга чверть стала для підопічних Степановськго справжнім кошмаром. Хімік пропустив ривок Монса 15:0, набравши перші очки лише на 6-й хвилині десятихвилинки. Южненці розгубились у нападі, при цьому дозволили господарям реалізувати чотири дальніх кидки. Українська команда повністю розклеїлася і в підсумку після впевненого початку матчу, наступний 10-хвилинний відрізок програла 6:22, отримавши 14 очок дефіциту перед великою перервою.

Здавалося б, що провести ще один такий невдалий відрізок южненці собі просто не дозволять, проте в третій чверті невдачі української команди продовжилися. Гості знову провалилися в атаці, набравши за 10 хвилин 6 очок і при цьому не впоралися з суперником на свій половині, дозволивши Монсу набрати 23 бали.

Хімік остаточно став в атаці, грав дуже одноманітно, суттєво програючи бельгійцям в швидкості. Все це призвело до того, що перевага гостей сягнула 30 очок і доля матчу була вирішена ще в задовго до фінальної сирени. У заключній чверті южненці нарешті прокинулися, проте було занадто пізно. Віце-чемпіон України, реалізувавши 1 з 16 триочкових та програвши щит, поступився у четвертому матчі на євроарені.

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає