Хімік – бронзовий призер Суперліги Парі-Матч

Суперліга Парі-Матч. Бронзова серія. Третій матч

Миколаїв, ПС Надія

Миколаїв – Хімік 66:68 (14:22, 15:26, 20:12, 17:8)

Миколаїв: Кушніров 18 + 4 підбирання, Мусієнко 5 + 8 підбирань, Носков 3, Онуфрієв 1, Тонченко 0 + 4 передачі – старт, Давидюк 12, Попов 11 + 4 передачі, Анікієнко 6 + 5 підбирань, Хохоник 4, Іванов 3, Жуковський 3

Хімік: Колтер 20 + 6 підбирань + 4 передачі, Еріанс 13 + 9 підбирань, Павлов 8,  Петров 7 + 12 підбирань, Сидоров 4 – старт, Антіпов 6, Мальчевський 6 + 4 підбирання, Рябчук 4 + 4 передачі, Марченко 0

Рахунок у серії – 0:3

Хід гри

Хімік впевнено розпочав матч, вигравши стартову чверть +8. Гості мали перевагу на щитах, реалізуючи при цьому майже 60% кидків з гри при 50% з-за дуги, а стартова п’ятірка южненців набрала 18 з 22 командних очок у першій десятихвилинці. Миколаїв, в свою чергу, мав серйозні проблеми в атаці – корабели закинули лише 25% кидків з гри.

У другій чверті Хімік продовжив гнути свою лінію і лише збільшував свою перевагу за всіма статистчними показниками. Кращим гравцем першої половини став Колтер, який реалізував 100% кидків з гри, закинувши 2 з 2 триочкових і закінчивши половину з 14 очками в активі. Южненці повністю переграли суперника, отримавши за підсумками першої половини 19 очок переваги.

Другу половину матчу господарі ропочали з ривка 10:2. Хімік проспав початок третьої чверті, чим скористалися миколаївці, які скоротили відставання. У другій половині десятихвилинки гості зуміли призупинити спурт суперника, в складі якого кращими були бігмени Кушніров і Давидюк, зберігши перед вирішальною чвертю двозначну перевагу.

Провальний відрізок у виконанні Хіміка продовжився і в четвертій чверті. Втративши концентрацію, южненці перестали влучати навіть вільні кидки, дозволивши Миколаєву, який, навпаки, відчув упевненість в своїх силах, зробити камбек.

За 5 хвилин до фінальної сирени господарі скоротили відставання до 6 очок, а три поспіль влучання від Попова зрівняли рахунок за хвилину до кінця поєдинку. Однак останнє слово залишилося за Хіміком: команди обмінялися невдалими атаками, після чого вирішив долю протистояння Колтер. Американець сміливо поліз у фарбу і набрав 2 очки в проході, принісши перемогу своїй команді. Миколаїв взяв тайм-аут, після якого герой вирішальних секунд Попов міг продовжити серію, однак вільний триочковий у виконанні досвідченого захисника Миколаєва виявився неточним. Господарі відігравли 21 очко, але вирішальний крок до перемоги зробити так і не зуміли.

Хімік вперше в сезоні переміг Миколаїв на виїзді, вигравши третій матч серії з рахунком 68:66 і завоювавши бронзу чемпіонату України!

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату