Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Грандіозне відкриття чемпіонату України 3х3 відбудеться у Lavina Mall

Грандіозне відкриття чемпіонату України 3х3 відбудеться у Lavina Mall

Унікальна подія відбудеться у одному з найбільших торгівельних центрів Європи – Lavina Mall. У новозбудованому столичному торгівельному центрі відбудеться грандіозне відкриття першого етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 – "Lavina Cup". Вперше етап чемпіонату України відбудеться у самому приміщенні торгівельного центру.

Грандіозна подія відбудеться 22 квітня у  Lavina Mall (Київ, вул. Берковецька, 6 Д), біля парку розваг. І без того вагомий статус чемпіонату посилює той факт, що на цьому турнірі відбуватиметься перегляд потенційних гравців у збірну України 3х3 головним тренером команди – Олегом Юшкіним. Майже відразу після першого етапу чемпіонату України збірники розпочнуть тренувальний збір, а уже у червні збірна України має зіграти на чемпіонаті світу у Франції.

Серед головних принад свята для уболівальників буде гра кращих команд, хороша шоу-програма, безліч фуд-кортів навколо ігрового майданчика та прекрасна атмосфера! Учасники ж боротимуться за призовий фонд у розмірі 17 тисяч гривень.

  

Увага! Реєстрація для учасників обов’язкова!

Пройти її можна за цим посиланням.

До участі в чемпіонаті допускаються всі бажаючі від 16 років. Реєстрація для участі в турнірі триватиме до 20:00 21 квітня. Команди учасників мають бути в єдиній формі.

Деталі за телефоном (093) 461-04-54