Фесенко приніс перемогу Дніпру над чемпіонами України

Неймовірний переможний алей-уп Ревзін – Фесенко реалізований за півсекунди до завершення матчу став вирішальним у грі.

Хід гри

Обидві команди розпочали гру з швидкого баскетболу. Микола Вільховецький відкрив лік набраним балам в матчі кидком з середньої дистанції, на що Мавпи відповіли тим же в наступній атаці, після підбирання на чужому кошику. Після цього господарі паркету дещо дали розігратися Кушнірову та Мішулі, які в клатчі набрали 7 балів, рівно на стільки гості і вдірвалися у рахунку. Після медіа тайм-ауту команда Максима Міхельсона змогла дещо вирівняти гру. Надалі у цій чверті команди одна-одну в рахунку не відпускали – 24:24.

Другу десятихвилинку дніпряни розпочали з міні-ривку та зуміли віддалиттись в рахунку на ті самі 7 очок, проте, Мавпи за рахунок бомбардування з периметру від капітана Кольченко та вдалих дій молодого Івана Ткаченко – знову повернули рівновагу і цього разу зуміли мінімально виграти чверть – 47:46.

На старті третього періоду команди продовжили демонструвати рівну гру, в якій дніпряни мали декілька балів переваги, а господарі паркету були в ролі команди, що наздоганяє. Проте, в кінцівці періоду команда Дениса Журавльвова змогла втекти у відрив та піти на останню перерву в матчі маючи 4 очки в запасі.

Заключний період з влучного триочкового холоднокровно розпочав дніпрянин Сізов, на це дещо пізніше Мавпи відповіли шістьма поспіль балами від Отверченка, який увімкнувся та повів партнерів за собою. Команда Максима Міхельсона весь час була в ролі переслідувача, аж до останньої хвилини гри, коли за 52 секунди до завершення основного часу рахунок все ж став рівним. Після цього шальки терезів були на користь господарів паркету: за 19 секунд до фінальної сирени рахунок на табло був рівний та володіння було в Черкас, проте Кольченко не влучив з проходу та лишив суперникам 8 секунд на відповідь. Сізов впорався за 5: забив два бали та лишив на відповідь Черкасам ще 3 секунди. Після хвилини від тренера Мавп Кольченко кидав на овертайм, не влучив проте заробив фол. Капітан черкасців релізував два з двох та зрівняв рахунок, на годиннику лишалось 0.5 секунди. Ревзін накинув на алей-уп досвідченому Фесенку і той не схибив. 89:91 перемога Дніпра.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

6 грудня
БК "Черкаські Мавпи" -
БК "Дніпро" - 89:91 (24:24, 23:22, 17:22, 25:23)
ЧМ:
Кольченко - 25оч, 4пб; Коуклі - 16оч, 7пб; Отверченко - 14оч, 7рп.
ДН: Ревзін - 20оч; Мішула - 15оч, 6рп; Фесенко - 10оч, 6пб.
статистика матчу

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату