Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
ФБУ відповіла президенту ФК "Динамо" (Київ) Ігорю Суркісу

ФБУ відповіла президенту ФК "Динамо" (Київ) Ігорю Суркісу

0
Федерація баскетболу України відповіла президенту ФК "Динамо" (Київ) Ігорю Суркісу на лист щодо використання назви Баскетбольний клуб "Динамо" (Київ).

ФБУ зазначає, що є самостійною та відокремленою громадською організацією і не має будь-якого управлінського чи іншого розпорядчого впливу на інші самостійні громадські організації, в тому числі і на "Баскетбольну команду "Динамо" Київ".

У відповідності до наявних у Федерації баскетболу документів підтрверджуються обставини про те, що в даний час повторно реєструвати баскетбольний клуб з власною назвою "Баскетбольна команда "Динамо" Київ зазначена громадська організація наміру не має, оскільки під такою назвою вона вже зареєстрована Печерською районною у місті Києві державною адміністрацією ще 09 квітня 1999 року.

ФБУ впевнена, що у подальшому наші спільні зусилля, об`єднання вболівальників і "фанів" будуть направлені лише на повагу вітчизняного спорту – футболу, баскетболу, тощо, на повагу спортивних історій і традицій "Динамо" (Київ). Це значно розширить коло прихильників українського футболу і баскетболу, надасть можливість вщент заповнити трибуни стадіонів під час футбольних баталій на стадіонах, а при "несприятливій" погоді і взимку – баскетбольні майданчики.

lyst_dk

lyst_fbudk1

lyst_fbudk2
Estafeta