Хімік в овертаймі виграв другий матч в серії з Дніпром

Южненський Хімік приймав Дніпроу другому матчі півфінальної серії плей-оф Суперліги Парі-Матч.

Дніпро вдало розпочав матч, приголомшивши суперника агресивним захистом та цілою серією влучних дальніх. Команда Дениса Журавльова зробила потужний ривок, швидко отримавши двозначну перевагу у першій чверті, але Хімік втримав удар. Южненці прийняли гру, яку запропонував суперник та підтягувануся у рахунку, а у другій чверті взагалі заздогнав дніпрян та виграв першу половину.

12 очок Едвіна та 11 очок Сидорова допомогли господарям знайти свою хвилю у нападі а хороший захист - надолужити відставання від суперника. Як підсумок, «+2» за Хіміком після першої половини.

Третя чверть в цьому матчі визначальною не стала, але краще її провели гості, які зуміли отримати невеличку перевагу під заключною десятихвилинкою. Цього разу хороший відрізок провели, коли на майданчику знаходився Фесенко, який ділився м’ячем зі снайперами, коли на ньому опинявся дабл-тім.

Дніпро зробив ривок у заключній чверті, отримавши двозначну перевагу, але Хімік повернувся завдяки вдалій грі Павлова, якого вчасно підтримали американці. А головним героєм ендшпілю став Кирило Марченко, який спочатку вивів команду вперед влучним триочковим наприкінці гри, а потім відповів на влучний дальній Тимофеєнка додаванням з сиреною, яке перевело гру в овертайм.

У додатковій 5-хвилинці господарі дотисли Дніпро - дуже важливі очки набрали американці Едвін та Джонс, Дніпро свої кидки не влучив, а Хімік у фантастичому матчі здобув вольову перемогу і повів у серії - 2:0.

Найкращим гравцем матчу став Деон Едвін, який до 28 очок додав 9 підбирань та 3 передачі (РЕ + 29). Тепер серія переїжджає до Дніпра, де третій матч серії пройде в четвер, 11 квітня.

Дивіться: Хімік подвоїв перевагу над Дніпром у півфінальній серії: відео коментарів

Суперліга Парі-Матч. Півфінал, другий матч

Южне, СК Олімп

Хімік - Дніпро 92:86 ОТ (21:29, 25:15, 14:21, 24:19, 8:2)

Хімік: Едвін (28 + 9 підбирань), Рябчук (7), Войналович, Джонс (15 + 8 підбирань + 7 передач), Антипов (0 + 4 підбирання) - старт; Сидоров (16), Павлов (16 + 9 підбирань), Марченко (10).

Дніпро: Мішула (16), Вільховецький (3 + 5 передач), Шундель (16 + 6 підбирань), Глєбов (13 + 4 підбирання), Тимофtєнко (17) - старт; Фесенко (7 + 5 підборів), Закурдаев (9 + 5 підборів), Сизов (5)

Три українських клуби зробили заявки на участь в єврокубках
Київ-Баскет, Дніпро та новачок Суперліги Парі-Матч Прометей хочуть грати на євроарені
Офіційно: у сезоні Суперліги Парі-Матч 2019/2020 зіграють 9 команд