Дніпро зрівняв рахунок у серії з Хіміком

Дніпро переміг вдома южненський Хімік у четвертому поєдинку півфінальної серії плей-оф Суперліги Парі-Матч – 93:77.

Южненці добре знали після першого матчу в Дніпрі, наскільки потужно господарі можуть починати поєдинок. Та остаточно справитися з цією небезпекою гостям не вдалося. До середини стартової 10-хвилинки южненці намагалися надто не відставати від Дніпра. Та надалі різниця в рахунку стала швидко зростати. Захист гостей не встигав перекривати швидкі атаки дніпрян. При цьому в гравців Хіміка погано йшли кидки. Лише один двоочковий з 12 спроб. Два триочкових Рябчука та ще один Едвіна стали найвагомішим внеском у здобуток гостей. Відтак за паритету під щитами Хімік після першої 10-хвилинки вже програвав 16 очок.

У другій 10-хвилинці южненці додали агресії. Поступово їм вдалося збити атакувальний запал дніпрян, зросла реалізація. То ж до великої перерви гості змогли скоротити загальну різницю до 11 очок. Господарі залишалися кращими лише за реалізацією кидків з середньої відстані – 4/21 проти 8/20.

На початку третьої чверті господарі зробили ривок, по черзі результативно завершили атаки Натяжко, Глєбов та Тимофеєнко. Южненці відреагували тайм-аутом. Після коректив гості відіграли чотири очка, а триочковий найрезультативнішого у складі гостей Едвіна скоротив загальну різницю до 10 очок.

На початку заключної 10-хвилинки южненці підібралися на відстань шести очок від Дніпра. Залишалося ще 7 хвилин ігрового часу. У господарів ще достатньо залишалося сил. Вони відповіли 8:0 на останній сплеск активності гостей. Зокрема забили з-за дуги Закурдаєв та Мішула. Яскравим підтвердженням переваги господарів стали два влучання Закурдаєва за дві хвилини до кінця. Він двічі обікрав суперників, які вже надто виснажилися.

Відтак Дніпро зрівняв рахунок у серії з Хіміком. Фіналіст у цій парі визначиться в Южному 16 квітня.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч
Плей-оф. 1/2 фіналу. Матч 4

13 квітня
Дніпро – Хімік – 93:77 (29:13, 24:29, 22:23, 18:12)
Дніпро: Фесенко (19 очок + 10 підбирань), Глєбов (18), Закурдаєв (15), Тимофеєнко (13+10).
Хімік:Едвін (24+6), Рябчук (13+5), Павлов (12+5), Джонс (11+8), Антипов (10)

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату