Дніпро здобув чергову перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Команда Дениса Журавльова на виїзді перемогла Політехнік. Харків’яни завдяки підсиленню американцем Кромером змогли нав’язати гостям серйозну боротьбу, проте в кінцівці більше досвіду було саме в гостей.

Розпочалася гра в Харкові доволі несподівано: гравець господарів Вуйович відкрив рахунок у матчі після підбирання під чужим кошиком, потім він же закинув ще два бали. За декілька хвилин рахунок на табло в харківському Локомотиві став 9:0 на користь команди Володимира Коваля, на що головний тренер Дніпра був змушений реагувати раннім тайм-аутом в першій половині першої чверті. Після перерви дніпряни нарешті змогли відкрити лік своїм балам – влучив з периметру Тимофеєнко. Надалі гості зуміли дещо скоротити відставання, але лідерами на першу перерву пішли господарі – 16:10.

Друга чверть розпочалася з влучної дальньої атаки від Прокопенка, а ще одна трьоха від Сізова і взагалі рахунок в матчі зрівняла. Після цього всі дев’ять хвилин що лишились в періоді дніпряни намагалися втікти у відрив, проте Політехнік постійно знаходив власні аргументи та залишався у грі. Вдало себе проявив в першій половині гри новачок команди господарів – Джамар Кромер, який вів команду за собою та став найрезультативнішим в першій половині – 11 очок. На велику перерву ж команди пішли за мінімальної переваги гостей – 31:32.

Друга половина гри розпочалась з ривку Дніпра: команда Дениса Журавльвова влучила свої кидки, та вдало відпрацьовувала у захисті. Тож вже за декілька хвилин перевага гостей стала двозначною. Проте, харків’яни все ж знайшли в собі сили на відпустити суперника занадто далеко, та ближче до завершення періоду дещо скоротили різницю в рахунку.

Остання десятихвилинка розпочалася з триочкового від Девіса, який своїм влучанням скоротив різницю лише до 5 балів. На що Дніпро відповів влучним дальнім від Закурдаєва. Впродовж десятихвилинки той самий Девіс влучив ще два дальніх, проте кожного разу дніпряни відповідали супернику тією ж монетою.

В підсумку Дніпро в боротьбі здобув чергову перемогу – 65:73.

Суперліга Парі-Матч. 5-й тур

БК “Політехнік” – БК “Дніпро” – 65:73 ( 16:10, 15:22, 16:23, 18:18)

Пол: Девіс – 23оч, 4пб; Кромер – 21оч, 5рп; Чугунов – 8оч, 4пб.

Дн: Тимофеєнко – 14оч, 7пб; Закурдаєв – 9оч; Сізов – 9оч.

Статистика гри

Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.
Бронза для Київ-Баскета — емоції та церемонія нагородження: фотогалерея
Столична команда завоювала медалі за підсумком сезону 2023/24
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи в серії за бронзу: відео коментарів після гри
Відео23.04.2024
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою киян
Вадима Заплотинського визнано найкращим гравцем захисного плану сезону Суперліги
Лідер Київ-Баскету допоміг столичному клубу завоювати бронзу
Андрій Агафонов — найкращий центровий сезону Суперліги Favbet
Бігмен Черкаських Мавп отримав індивідуальну нагороду
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи та завоював бронзу Суперліги Favbet
Команда Дмитра Забірченка виграла обидва матчі серії
Дніпро обіграв Рівне і вийшов вперед в фінальній серії: хайлайти Суперліги Favbet 20 квітня