Дніпро завдав чемпіонам України третьої поспіль поразки в Суперлізі Парі-Матч

Старт матчу залишився за Дніпром, який оформив потужний ривок 11:2 у дебюті поєдинку. У другій частині першої чверті команді Максима Міхельсона вдалося зупинити спурт суперника: гості додали в захисті та нарешті почали влучати свої кидки, скоротивши відставання до 3 очок перед другою чвертю.

Але відповідь Мавп були лише епізодичною. Вже у другій десятихвилинці господарі продовжили гнути свою лінію. Команда Дениса Журавльова тисла на супернику через трисекундну, де результативно працював тандем Тимофеєнка та Кушнірова, які на двох за першу половину набрали 21 очко. Саме вдала гра в фарбі та кращий відсоток кидків з гри дозволив господарями піти на перерву за переваги в 12 очок.

Дніпро продожував домінувати на паркеті і в другій половині. У третій чверті перевага сягнула 18 очок, а в четвертій господарі вийшли вперед на максимальні в цій грі 24 бали. Звичайно, відрізками Мавпам вдавалося скорочувати відставання, зокрема до 9 балів в третій десятихвилинці, але на більше команди Максима Міхельсона не вистачило.

Ключовими в цьому матчі стали 54 очки Дніпра, які було набрано з трисекундної зони, кращий відсоток кидків з грі, лише 8 втрат та відмінна гра стартової п’ятірки. Мавпи так і не знайшли свою гру в цьому матчі, зазнавши третьої поспіль поразки в національній першості.

У Дніпра слід відмітити Закурдаєва, який до 15 очок додав 8 передач (РЕ +22), та Тимофеєнка, який, як завжди відпрацьовував усюди, набравши 20 очок, зробивши 8 підбирань та 3 передачі (РЕ +21). У Мавп вдало у гру з лави увійшов Отверченко: у снайпера черкасців 17 очок та 5 підбирань (РЕ +15).

Свій наступний матч в Суперлізі Парі-Матч Дніпро зіграє 4 листопада на виїзді проти Політехніка, а Мавпи 3 листопада вдома гратимуть проти Київ-Баскета.

Дніпро перервав серію з поразок в матчі з Черкаськими Мавпами: фотогалерея

Дніпро впевнено обіграв Черкаські Мавпи: відео коментарів після гри

Супреліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат. 4-й тур

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Черкаські Мавпи 97:82 (19:16, 28:19, 23:25, 27:22)

Дніпро: Тимофеєнко 20 + 8 підбирань + 3 передачі, Закурдаєв 15 + 8 передач, Ревзін 13 + 3 підбирання + 3 передачі + 2 перехоплення, Кожем’якін 13 + 4 підбирання + 2 перехоплення, Кушнірова 12 + 5 підбирань – старт, Шундель 14, Сізов 8, Бондарчук 2, Прокопенко 0

Черкаські Мавпи: Кольченко 13 + 4 передачі, Артамонов 9, Скапінцев 9 + 8 підбирань, Чумаков 8, Ткаченко 3 + 4 підбирання + 4 передачі – старт, Отверченко 17 + 5 передач, Янг 13 + 5 передач – 3 втрати, Коуклі 8 + 10 підбирань, Алан, Воєвода 0, Руслов 0

Головні хайлайти сезону Суперліги Favbet: топ-10 влучань