Дніпро вдруге поступився в Кубку Європи ФІБА

0

Дніпро програв вдома грецькому Арису в другому матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА – 51:55.

Господарі з перших секунд кинулися тиснути на позиції гостей. Перші атаки, які завершали Кожемякін та дальнім кидком Тимофеєнко, дозволили Дніпру захопити лідерство на старті. У греків не виходили збити стартовий тиск українців. За рахунку 12:3 гості взяли тайм-аут, який також мало їм допоміг. Стартову чверть вони програли в 7 очок.

З початком другої 10-хвилинки господарі продовжили дотримуватися своєї гри, краще влучали та переважали на підбираннях. Втім греки все ж зуміли вирівняти гру. Поки у дніпрян знизилася ефективність у реалізації атак, гості на середину чверті скоротили різницю до двох очок. Більшого українці зробити їм не дозволили. То ж на велику перерву команди пішли за п’ятиочкової переваги Дніпра.

У господарів Закурдаєв досягнув за цей час позначки в 10 набраних очок, реалізувавши два з п’яти триочкових. Гості майже вдвічі поступалися за відсотком реалізації – 27,5  проти 44,83, та при цьому вони майже вдвічі більше атакували, що дозволяло не відпускати далеко господарів.

З початком третьої чверті гості додали в швидкості. Відповідно у господарів розладналася комбінаційна гра. Греки таки скоротили відставання та пішли вперед. Втім завершення чверті потужніше відіграли дніпряни. Ривок 7:0 дозволив українцям забезпечити мінімальну двоочкову перевагу перед заключною 10-хвилинкою.

Початок чергової частини матчу господарі знову відіграли непереконливо. Жодного набраного очка за 5 хвилин. Суперники за цей час змогли набрати 7. За дві хвилини до кінця основного ігрового часу Дніпро відставав на 6 очок. Спроби відігратися виявилися марними. Надто мало дніпряни забивали в заключній чверті.

Відтак друга поразка Дніпра на груповому етапі змагань.

Наступний матч
У наступному поєдинку групового етапу Кубка Європи ФІБА Дніпро грає 31 жовтня на виїзді в Фінляндії проти Катаї.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Группа G. 2 тур
24 жовтня
Дніпро. 19:00
Дніпро (Україна) – Арис (Греція) – 51:55 (22:15, 11:13, 11:14, 7:13)

Заключні матчі Мавп та Дніпра на євроарені: анонс поєдинків 21 листопада
Чинні чемпіони України та володарі Кубку та Суперкубку проведуть останні матчі в Кубку Європи ФІБА цього сезону
Суперники українців очолили рейтинг сили Кубка Європи ФІБА
Суперників Дніпра та Черкаських Мавп вважають головними претендентами на перемогу в турнірі
Черкаські Мавпи програли в Данії матч Кубка Європи ФІБА
Українці мають одну перемогу в п’яти матчах групового етапу
Дніпро програв Арису в виїзному єврокубковому матчі
Українці залишаються без перемог у Кубку Європи ФІБА
Українські клуби втратили шанси на вихід у другий раунд Кубку Європи FIBA
У Мавп та Дніпра немає навіть теоретичної можливості продовжити боротьбу у наступному груповому раунді
Дніпро вчетверте програв на груповому етапі Кубка Європи ФІБА
Команда Дениса Журавльова втратила шанси на продовження боротьби в турнірі
Черкаські Мавпи в Литві поступилися Приштині
Команда Максима Міхельсона не змогла в номінально домашній грі обіграти косоварів.
​Черкаські Мавпи розбили Стяуа в Кубку Європи ФІБА
Є перемога! Клуб з Черкас лишається в боротьбі за плей-оф Кубку Європи ФІБА. В домашній зустрічі команда Максима Міхельсона впевнено обіграла румунську Стяуа