Дніпро вдруге переміг Запоріжжя і вийшов у Фінал чотирьох

Дніпро приймав Запоріжжя в рамках другого матчу 1/4 фіналу Кубка України, маючи за плечима 3 очка переваги після виїзної перемоги в першому раунді протистояння.

Гості вдало розпочали матч, скориставшись вже звичним для цього сезону невдалим початком гри у виконанні Дніпра. Але у другій десятихвилинці 10 балів переваги гостей розтанули на очах: Дніпро провів просто фантастичний відірзок, набравши за чверть 42 очка!

Господарі реалізували 8 триочкових за 10 хвилин і просто винесли суперника з паркета, вигравши чверть з перевагою у 24 бали і отримавши, відповідно, 14 очок відриву перед другою половиною. Відзначимо, що незважаючи на передматчеві побоювання, Запоріжжя проводив цю гру оптимальним складом, а ось на лаві у Дніпра залишився Кирило Фесенко, який має проблеми з коліном. Але були і хороші новини для дніпрян, адже повернувся до гри їх капітан Станіслав Тимофеєнко і вже за першу половину він набрав 11 очок, а також відзначаємо повернення Дмитра Глєбова, який увійшов до гри з лави.

У третій чверті гостям вдалося зробити лише натяк на повернення інтриги, але у заключній десятихвилинці Дніпро повернув собі комфортну перевагу і довів цей матч до впевненої перемоги.

Господарі, які в цьому матчі проводили матч без Дениса Журавльова - грою керував його асистент Павло Агапов, переважали команду Валерія Плеханова за всіма показниками і довели матч до закономірної перемоги - 103:86. Дніпро продовжить захист титулу у Фіналі чотриьох.

Кубок України. Чоловіки

1/4 фіналу. Другий матч

Дніпро - Запоріжжя 103:86 (15:25, 42:18, 14:21, 32:22)

Дніпро: Закурдаєв 15 + 4 передачі + 3 підбирання, Мішула 14 + 5 передач + 2 перехоплення, Сізов 13 + 5 підбирань, Вільховецький 7 + 6 підбирань, Кушніров 5 - старт, Тимофеєнко 17 + 5 підбирань + 4 передачі, Глєбов 11, Ревзін 9, Натяжко 7, Шундель 5, Кожем’якін 0, Прокопенко 0

Запоріжжя: Хілл 17 + 7 підбирань, Кондраков 15, Холтон 12 + 5 передач, Мироненко 9, Преслі 1 - старт, Трент 10, Теряник 8 + 6 підбирань - 5 втрат, Овдеєнко 5, Биков 3, Буц 2 + 5 підбирань + 3 передачі, Тарасенко 2, Тітов 2

Перший матч - 73:70