Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Дніпро скоротив відставання у півфінальній серії з Хіміком

Дніпро скоротив відставання у півфінальній серії з Хіміком

Півфінал. Третій матч

Дніпро - Хімік 71:62 (17:17, 13:20, 19:8, 22:17)

Дніпро: Загреба 18 + 5 підбирань, Тимофеєнко 12 + 7 підбирань, Шундель 16, Ревзін 10

Хімік: Сміт 14, Конєв 14, Петров 11 + 8 підбирань

Рахунок серії - 1:2

Статистика матчу

Хід гри

Старт матчу пройшов у рівній боротьбі. Команди встановили паритет на щитах, демонструючи при цьому ідентичні кидкові показники. Після розвідки в дебюті гри перший міні-ривок оформили гості: команда Віталія Степановського заволоділа перевагою в "фарбі", зокрема, відмінно відпрацювала на чужому щиті, і додала в захисті. А, як відомо, від захисту йде й напад - южненці, у складі яких в атаці команду за собою вели Сміт та Конєв, поліпшили відсоток влучань, отримавши 7 очок переваги перед великою перервою.

Перевернути все з ніг на голову Дніпру, який другу гру поспіль проводив без Мішули, вдалося в третій чверті. Господарі закрилися у захисті, пропустивши за десятихвилинку лише 9 очок. При цьому команда Журавльова налагодила гру в трисекундній, яка в першій частині зустрічі залишилася за гостями. Дальні влучання Шунделя і Ревзіна в поєднанні з активною грою в "фарбі" у виконанні Загреби та Тимофеєнка дозволили дніпрянам не тільки нівелювати відставання, а й вийти вперед за підсумками 30 хвилин гри.

Піймавши темп гри, дніпряни продовжили нарощувати перевагу у вирішальній десятихвилинці - за 7 хвилин до фінальної сирени відрив господарів сягнув максимальних 7 очок, на що оперативним тайм-аутом відреагував Степановський. Однак змінити хід зустрічі на свою користь наставнику чемпіона України не вдалося. Втративши Лава за перебір фолів ще в першій половині четвертої десятихвилинки, южненці отримали дірку в "фарбі" - Петров зі своїми опонентами не справлявся.

Дніпро після великої перерви діяв енергійніше, налагодив гру на підбираннях і почав краще захищатися проти швидких відривів суперників, Хімік у свою чергу нічого запропонувати суперникові в атаці не зумів. Крапку в цьому матчі поставили влучні дальні кидки у виконанні Шунделя який блискуче відіграв вийшовши з лави і вперше в цьому матчі зробив перевагу господарів двозначною. Дніпро виграв третій матч серії з рахунком 71:62 та скоротив відставання від Хіміка.

Герої матчу

Впевнена гра в "фарбі" у виконанні Загреби, який з 18 очками став найрезультативнішим гравцем матчу, і снайперські якості Шунделя, який, вийшовши з лавки, відзначився 4 влучними кидками з-за дуги, допомогли Дніпру перехопити ініціативу у другій половині і довести матч до перемоги.

Найближчий матч

Наступну гру суперники проведуть у середу також на майданчику Дніпра. Початок матчу - 19:00.