Дніпро здобув у Одесі п’яту поспіль перемогу в Суперлізі Парі-Матч

БІПА-Одеса – Дніпро – 68:75 (20:25, 10:18, 17:20, 21:12)
БІПА-Одеса: Артамонов 11+3пд,3пр, Кривцов 14+8пд, Тищенко 2+2пд,1пр, Прокопенко 1пд, Танкслі 17+9пд,2пр; Луценко 2+1пд,2пр, Воєвода 3, Ноффлет 12+6пд,3пр, Лаурис 7+5пд, Балабан 3пд.
Дніпро: Вільховецький 1+6пд,9пр, Ревзін 8+2пд, Тимофеєнко 26+11пд, Глєбов 12+5пд+4пр, Мішула 6+1пд,5пр; Шундель 3+2пд,4пр, Закурдаєв, Шевченко 14+6пд,1пр, Мироненко, Сизов 5+3пд.

Хід матчу
Візит одноосібного лідера регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч нічого приємного одеситам не обіцяв. І вже стартові атаки зустрічі це підтвердили. Одесити втратили м’яч і Глєбов відкрив рахунок. Згодом Мішула невдало спробував забити з-за дуги. Та після результативної атаки Тимофеєнка він таки виправився. А наступний триочковий Ревзіна зафіксував стартовий ривок гостей – 10:0. Втім такий початок не знітив одеситів. Вони змогли оговтатися та до середини стартової чверті майже вирівняли становище. Хоча й не надовго. Фавориту сезону не знадобилося надто багато зусиль, аби знову піти вперед.

З початком другої чверті господарі спробували додати обертів. На певний час гра вирівнялася. А після двох поспіль триочкових Ноффлета та Воєводи вирівнявся і рахунок. Та успіх одеситів був тимчасовим. Гості додали щільності в захисті й господарям стало надто важко його долати. Натомість Тимофеєнко раз по раз проривався під кільце суперника.

Відтак на перерву гості мали 13 очок переваги. Дніпро практично за всіма показниками випередив одеситів, а лише Тимофеєнко набрав до перерви 19 очок та 8 підбирань.

Зламати хід поєдинку по перерві господарям не вдалося. Натомість на заключну 10-хвилинку різниця в рахунку вже сягнула 16 очок.  Гості дещо заспокоїлися, чим спробували скористатися одесити. Поступово вони скоротили різницю до дев’яти очок за дві з половиною хвилини до кінця ігрового часу. Та більшої розкоші лідери Дніпра одеситам не дозволили.

Відтак Дніпро здобув п’яту поспіль та загалом 21-шу перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

Герой матчу
Капітан Дніпра Тимофеєнко не дозволяв господарям розігнатися упродовж усього поєдинку. Сам набрав 26 очок та 11 підбирань.

Наступні матчі
Дніпро наступний матч зіграє за два дні в Южному. Одесити того ж дня знову вдома гратимуть проти харківського Авантаж-Політехніка.

Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.