Дніпро поступився в Угорщині і не зумів пробитися у груповий раунд Кубку Європи FIBA напряму

Кубок Європи FIBA. Кваліфікація

Другий раунд. Другий матч

Альба - Дніпро 90:67 (22:10, 25:22, 19:15, 24:20)

Альба: Картрайт 5, Фрімен 29 + 5 передач, Бойкінс 5 + 6 підбирань, Лорант 8 + 7 підбирань - 5 втрат, Хіт 20 + 14 підбирань + 2 блок-шоти - старт; Філіповіті 13 + 5 підбирань, Буллок 6 + 5 підбирань + 3 перехоплення, Келлер 4

Дніпро: Мішула 24 + 5 передач + 3 перехоплення, Закурдаев 5 + 6 підбирань, Ревзін 11, Тимофеєнко 7 + 2 блок-шота, Кушніров 3 + 5 підбирань - старт;  Прокопенко 13, Шундель 2, Кожем'якін 2

Перший матч: 78:94

Хід гри

Початок матчу став неприємним повторенням першого поєдинку, в якому угорці зуміли заволодіти перевагою. Те ж саме сталося і в матчі відповіді. Було відразу помітно, що гра в нападі Дніпру дається непросто - свої перші очки підопічні Журавльова набрали лише на 5-й хвилині гри. Гравці Альби, в свою чергу, багато атакували з дальної відстані та активно лізли під кошик, діючи агресивніше за суперника, Як підсумок, ще після першої чверті в угорців було 12 очок переваги.

У другій десятихвилинці різниця в рахунку продовжувала зростати і на певному відрізку сягнула 20 очок. Ще у першій половині в Альби 11 очок набрав Фрімен, та 10 Філіповіті, а у Дніпра єдиним гравцем, який знайшов свою гру в нападі був Мішула, який ще перед великою перервою набрав 13 очок.

Ключовим фактором в першій половині стало домінування в Альби на підбираннях і як наслідок в фарбі, а також солідна перевага в очках другого шансу. У другій половині Дніпру потрібно було починати все спочатку, адже від переваги гостей, яку було здобуто в першому матчі, залишилось лише 1 очко.

Друга половина розпочалася з чергового ривка Альби 13:2. Трохи покращити справи Дніпру вдалося за рахунок вдалої гри Мішули під завісу третьої чверті. Розігруючий набрав 5 очок поспіль і зробив перехоплення, зменшивши відрив суперника до 19 балів, що означало для Дніпра «-2» за підсумками двох матчів.

На жаль, змінити хід гри під час заключної десятихвилинки українському клубу не вдалося. Американські легіонери Альби, в першу чергу Аллерік Фрімен, продовжували впевнено і подекуди навіть нахабно діяти в атаці, втримуючи переможний рахунок 20+. За 45 секунд до кінця основного часу зустрічі завдяки влучним триочковим Ревзіна та Тимофеєнка Дніпро наблизився на відстань 19 очок, однак спочатку фол в нападі після вдалого пресингу від Мішули та неспортивний фол Александра на своїй половині під час наступного володіння не дозволили українському клубу зрівняти загальний рахунок.

Таким чином, після домашньої перемоги з різницею у 17 очок Дніпро поступився на виїзді з різницею -23, програвши дуель з загальним дефіцитом у 7 балів. Але, що важливо, команда Дениса Журавльова ще не втратила шанси зіграти у груповому раунді.

У зв'язку з тим що три команди, які програли в кваліфікації Ліги чемпіонів - Антверпен (Бельгія), Нижній Новгород (Росія) і Байройт (Німеччина) - відомовились від виступу в основному раунді Кубку Європи FIBA, три кращі команди серед тих, хто програв у другому раунді кваліфікації Кубку Європи FIBA отримають додаткову можливість зайняти три вакантних місця в основному раунді турніру. Визначатимуться ці команди за різницею, яка, ще раз нагадуємо, для Дніпра склала «-7».

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає