Дабл-дабл Корнієнка допоміг “Ювентусу” здобути першу пермогу у чемпіонаті

Гравець збірно України – Максим Корнієнко став одним із героїв останнього матчу чемпіонату Литви між “Ювентусом” та “Вітаутасом”. Свою першу перемогу у чемпіонаті (з 9-ти матчів) новий клуб Корнієнка здобув напередоні, обігравши суперника з рахунком 77:68. Український форвард провів на майданчику рекордні для цього сезону 33 хвилини, за які відзначився дабл-даблом: 11 очок та 11 підбирань.

Читайте: Названо розширений список збірної України на кваліфікацію до чемпіонату світу

Поки цей матч став кращою грою для клубу українця у поки невдалому сезоні “Ювентуса”. Сам же Корнієнко успішно провів свої три дебютні матчі у Литві. До цього матчу його середня статистика складала 7 очок та 5 підбирань, однак сьогодні Максим вперше отримав більше 30 хвилин ігрового часу.

Лукашов переміг Корнієнка у чемпіонаті Литви Лукашов переміг Корнієнка у чемпіонаті Литви
Команда розігруючого несподівано оформила виїзну перемогу
Вячеслав Бобров: найтяжче вікно відбору для збірної України буде саме влітку Вячеслав Бобров: найтяжче вікно відбору для збірної України буде саме влітку
Форвард збiрної України про перемогу у Балтійсткій лізі, сирні сувеніри, матчі відбору на Чемпіонат світу і прізвисько Бобі
ФІБА показала талісмана чемпіонату світу 2019 року: відео
Відео 18.04.2018
До початку фінального турніру чемпіонату світу залишилося 500 днів
Фесенко найкращий у березні Фесенко найкращий у березні
Уболівальники Авеліно визнали українського центрового найкращим гравцем березня
Авеліно Фесенка здобуло важку перемогу в півфіналі Кубка Європи ФІБА Авеліно Фесенка здобуло важку перемогу в півфіналі Кубка Європи ФІБА
Команда українського центрового перемогла вдома лише в три очки
Стартував продаж квитків на матч збірних Україна – Латвія Стартував продаж квитків на матч збірних Україна – Латвія
Збірна України зіграє в Києві матч кваліфікації чемпіонату світу
Фесенко: сподіваюся ще допомогти збірній України Фесенко: сподіваюся ще допомогти збірній України
Український центровий Авеліно прокоментував можливість повернення в склад національної команди
Українці за кордоном: вдалі матчі від Фесенка та Липового, Пустовий програв Реалу Українці за кордоном: вдалі матчі від Фесенка та Липового, Пустовий програв Реалу
Наші баскетболісти провели чергові поєдинки у європейських чемпіонатах
Авеліно Фесенка вийшло в півфінал Кубка Європи ФІБА Авеліно Фесенка вийшло в півфінал Кубка Європи ФІБА
Команда Фесенка вибила з боротьби Ювентус Корнієнка
Команда українця в драматичній боротьбі вийшла в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Команда українця в драматичній боротьбі вийшла в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів
Захисник збірної України Сергій Гладир допоміг Монако вийти в Фінал чотирьох Ліги чемпіонів
Богдан Близнюк: я зростав із любов'ю до баскетболу Богдан Близнюк: я зростав із любов'ю до баскетболу
Українець, який став зіркою американського студентського баскетболу, розповідає про свої плани, зв'язок з Україною і студентські роки у Сіхдному Вашингтоні.
Максим Пустозвонов: я отримав колосальний досвід в США Максим Пустозвонов: я отримав колосальний досвід в США
Форвард збірної України став гостем ефіру програми PRObasket
Українець Пустовий зробив 4 блок-шоти в матчі чемпіонату Іспанії Українець Пустовий зробив 4 блок-шоти в матчі чемпіонату Іспанії
Центровий збірної України найкращий в Іспанії за блок-шотами
Команда українця перемогла в матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Команда українця перемогла в матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів
Монако захисника збірної України Сергія Гладира успішно зіграло в виїзному поєдинку
Авеліно Фесенка зіграє в півфіналі Кубка Європи ФІБА Авеліно Фесенка зіграє в півфіналі Кубка Європи ФІБА
Команда центрового збірної України продовжує боротьбу в євротурнірі
Сергій Гладир: після клубного сезону буду думати про збірну України Сергій Гладир: після клубного сезону буду думати про збірну України
Захисник Монако та збірної України розповів про справи в клубі та очікування від наступних матчів за національну команду
Гравець збірної України ввійшов у команду тижня чемпіонату Іспанії Гравець збірної України ввійшов у команду тижня чемпіонату Іспанії
Наш форвард Володимир Герун став одним з найкращих за тиждень
Baller's House та ФБУ розігрують майку збірної України Baller's House та ФБУ розігрують майку збірної України
Кожен уболівальник може спробувати виграти оригінальну майку збірної України з баскетболу