Черкаські Мавпи здобули драматичну домашню перемогу

0

Чинні чемпіони України Черкаські Мавпи на останніх секундах поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч вирвали драматичну перемогу в фіналіста Кубка Одеси – 84:81

Хід матчу
Перша половина поєдинку залишила відкритим питання про вірогідного переможця поєдинку. Для обох команд третя очна зустріч мала велике турнірне значення. Фактично боротьба за те, аби уникнути останній щабель турнірної таблиці.

То ж дві стартові чверті загальна різниця не перевищила семи очок. Саме на стільки відривалися вперед одесити в першій 10-хвилинці.

Взагалі гості почувалися досить упевнено, зважаючи на те, що кількома днями раніше команда Олега Юшкіна поступилася в фіналі Кубка України.

Лідери гостей перевершили в першій половині найкращих гравців у господарів. Так, Пустозвонов заробив 15 очок, реалізувавши при цьому 3 з 4-х триочкових. 10 очок (2 з 4-х триочкових) було в Пірса, який розігрався замість співвітчизника Мейсі, який цього разу розгубив свій ігровий запал. Натомість у господарів Кольченко набрав 11, а Янг – 10.

З поновлення боротьби після великої перерви господарі спробували посилити тиск на гостей. Поступово це дало результат. Уперше господарі вийшли вперед на 13 очок. Втім у гостей виявилося достатньо сил, аби перед заключною чвертю відіграти різницю до 6 очок.

За чотири хвилини гри в останній 10-хвилинці господарі повернули собі 13 очок переваги. Та говорити про остаточне вирішення питання щодо переможця було все ще зарано. Гості знову повернулися в боротьбу, в чому допоміг їм надрезультативний у цьому поєдинку Пустозвонов. Надто доречно для одеситів розігрався на останніх хвилинах Мейсі.

Драматична розв’язка наступила на останніх секундах. Господарі зі штрафних зрівняли рахунок та вийшли вперед. Гості мали близько 1,5 секунди, та грубо помилилися вводячи м’яч у гру, знову сфолили та отримали ще два влучання зі штрафних.

То ж Черкаські Мавпи здобули лише третю домашню перемогу в сезоні, яка підняла їх наразі з останнього місця.

Герої матчу
Максим Пустозвонов з 30-ма очками став найрезультативнішим у матчі. При цьому він реалізував 6 триочкових з 8-ми й до останнього зберігав шанси на перемогу для гостей.

Наступний матч
Наступний поєдинок суперники знову зіграють між собою – 16 березня в Одесі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

13 березня
Черкаси. 19:00
Черкаські Мавпи – Одеса – 84:81 (22:23, 20:16, 23:20, 19:22)
Черкаські Мавпи: Янг 22 очка, 4 підбирання, 6 передач; Кольченко 19о, 1пд, 3пр; Отверченко 18о, 4пд, 3пр.
Одеса: Пустозвонов 30о, 4пд, 2пр; Хелманіс 14о, 12пд.

Черкаські Мавпи вперше в сезоні обіграли Дніпро
Команда Максима Міхельсона в божевільному матчі обіграла свого принципового суперника
Одесити здобули важливу перемогу в Миколаєві
БК Запоріжжя – чемпіон регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч
Команда Валерія Плеханова перемогла у матчі за перше місце Хімік
Київ-Баскет поступився Політехніку у Суперлізі Парі-Матч
Харків’яни виграли гру нервів у кінцівці матчу
Дмитро Базелевский: у Суперлізі все можливо, і це цікаво
Думка експерта щодо можливих варіантів розв'язки у "регулярці" Суперліги Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч: відео найкращих моментів 20 березня