Черкаські Мавпи яскраво перемогли чемпіона Норвегії та вийшли до наступного раунду кваліфікації Кубку Європи ФІБА

Черкасці здобули яскраву перемогу над чинними чемпіонами Норвегії – “Кьонгсберг Майнерс” та, відповідно, успішно подолали стартовий раунд кваліфікації Кубку Європи ФІБА. Переможний результат “Мавпам” забезпечила чудова командна взаємодія – одразу 5 гравців здобули понад 10 балів, а також за 40 хвилин гри баскетболісти роздали 27 результативних передач.

У останньому раунді кваліфікації черкасці зіграють з кіпрським “Керавносом”.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Кваліфікація. Раунд 1. Матч 2

26 вересня
Черкаси. 19:00

Перша гра – 63:83 на користь “Мавп”.

БК “Черкаські Мавпи” – БК “Кьонгсберг Майнерс” – 101:90 (18:22, 23:20, 33:19, 27:29)

Хід гри:

Команда Максима Міхельсона розпочала гру з потужного ривка: відкрив рахунок в матчі капітан Олександр Кольченко, а після цього два додав молодий центровий – Дмитро Скапінцев. Ближче до середини чверті перевага команди з Черкас становила вже 8 балів. Проте, гості так просто вирішили не складати зброю – Джуан Фералєс влучив ефектний дальній кидок, чим зумів збадьорити свою команду.

За півтори хвилини до завершення стартової чверті два влучні дальні постріли поспіль від того ж таки Фералєса та Остбі і взагалі вивели "шахтарів" в лідери матчу. Чудову нагоду скоротити відставання перед перервою мав гравець національної збірної України Олександр Кобець, проте дальня атака з сиреною не була влучною.  Чверть завершилася за переваги команди з Норвегії у 4 бали – 18:22.

У другій десятихвилинці черкасці зі старту намагалися нівелювати відставання, проте гра без номінального центру не дозволила це зробити.

За дві хвилини до завершення першої половини матчу на паркеті знову з’явився молодий центровий «Черкаських Мавп» Дмитро Скапінцев, який у першому ж володінні зумів зрівняли рахунок на табло в ПС “Будівельник”. Але, вийти вперед команда Міхельсона так і не змогла: Хабс влучив ефектні три бали, а в останній атаці Володимир Конєв зумів лише скоротити різницю до мінімуму – 41:42.

Друга половина гри розпочалася за норвезьким сценарієм тижневої давнини.
З самого старту періоду команда Максима Міхельсона активізувалася у нападі та вже за лічені секунди саме український клуб був попереду. Після цього слідувала ціла серія влучних кидків від Янга, Конєва та Скапінцева, після чого головний тренер гостей змушений був взяти тайм-аут, проте це не допомогло останнім. В “Черкаських Мавп” снайпери команди видали чергову серію влучних кидків, цього разу з триочкової дистанції, і вже за декілька миттєвостей різниця в рахунку становила 20 балів. У цей момент ініціативу на себе взяв один з лідерів “Майнерс” – Фералєс, який ледь не самотужки скоротив різницю до 10 пунктів.

Проте на більше чемпіонів Норвегії не вистачило. Останній період команди намагалися грати якомога ефектніше, хоча головний тренер черкаського клубу не став задіювати повністю молоду п’ятірку гравців. Завершилася ж гра ефектним данком збірника Володимира Конєва під гучні оплески трибун та вигуки “сотню”! 101:90 – надпереконлива перемога “Черкаських Мавп” із загальною різницею у 31 бал.

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає