Черкаські Мавпи в Литві поступилися Приштині

0

Команда Максима Міхельсона не змогла в номінально домашній грі обіграти косоварів.

За рівного старту гри, в другій половині матчу гості виявилися на голову сильнішими за українських чемпіонів.

Хід гри:
Черкаські Мавпи розпочали гру з активних дій під кільцем суперника: новачок клубу Арнетт забив два швидкі бали з середньої дистанції. Приштина ж відкрила лік власним набраним балам влучними штрафними кидками. Після цього номінальні гості спробували максимально пришвидшити гру, атакуючи ще до десятої секунди володіння, проте це в команди Даміра Муламеровича не завжди виходило вдало. В середині періоду Мавпи все ж пропустили ривок косоварів, які зусиллями американських гравців зуміли організувати міні-відрив у 4 бали. В кінціві чверті ефектним моментом відзначився бігмен черкасців – Кріс Коуклі, який потужно вколотив згори, але на останніх секундах гості все ж відігралися за рахунок влучного дальнього – 15:21.

Другий період в Литві українська команда розпочала з ривку та вже за декілька миттєвостей після влучного дальнього від капітана рахунок на арені “Ритас” був рівний – 23:23. Але, організували повноцінний ривок та вийти вперед Мавпам все ж не вдалося: косовари знову віддалились на комфортну відстань і лише на останніх секундах першої половини команда Максима Міхельсона зуміла різницю скоротити – 41:46.

Вся друга половина стала для черкасців страшним сном. Замість того аби почати скорочувати відставання від суперників, українська команда почала на регулярній основі отримувати влучні кидки в свій кошик, в той час як в атаці в господарів паркету виходило не багато. За стартові 5 хвилин чверті Мавпи пропустили 15 очок у свій кошик, а завершилася чверть за рахунку 16:31.

В останній чверті команда Міхельсона змогла здобути мінімальну перемогу 16:15, проте цей результат аж ніяк команду з Черкас не задовільняв: загальна поразка 73:92 та втрата фактично усіх шансів на вихід з групи в Кубку Європи ФІБА.

Кубок Європи ФІБА

Вільнюс. 7 листопада

БК "Черкаські Мавпи" - БК "Приштина" - 73:92 (15:21, 26:25, 16:31, 16:15)

Чер: Янг - 17оч, 4пб, 6рп; Коуклі - 16оч, 9пб; Скапінцев - 11оч.

Пр: Девіс - 26оч; Беріша - 16оч, 7рп; Майлз - 14оч.

Черкаські Мавпи програли в Данії матч Кубка Європи ФІБА
Українці мають одну перемогу в п’яти матчах групового етапу
Дніпро програв Арису в виїзному єврокубковому матчі
Українці залишаються без перемог у Кубку Європи ФІБА
Українські клуби втратили шанси на вихід у другий раунд Кубку Європи FIBA
У Мавп та Дніпра немає навіть теоретичної можливості продовжити боротьбу у наступному груповому раунді
​Черкаські Мавпи розбили Стяуа в Кубку Європи ФІБА
Є перемога! Клуб з Черкас лишається в боротьбі за плей-оф Кубку Європи ФІБА. В домашній зустрічі команда Максима Міхельсона впевнено обіграла румунську Стяуа