Чемпіон впевнено реваншувався за поразку в Одесі

Будівельник переміг у Києві БІПУ-Одесу в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
22 грудня
Київ. 19:00

Будівельник (Київ) – БІПА-Одеса – 86:55 (28:18, 22:14, 17:10, 19:13)
Будівельник: Анісімов 19о+3пд+1пр, Сандул 2пд+1пр, Крутоус 9о+2пд+1пр, Отверченко 16о+1пд+2пр, Дугат 16о+4пд+5пр; Брістол 6пд+1пр, Вінтоняк 4о+2пд+1пр, Місяць 6о+5пд+1пр, Зотов 5о+1пд+4пр, Дроздов 11о+9пд+3пр, Філдс.
БІПА-Одеса: Артамонов 4о+2пд+5пр, Кривцов 6о+5пд, Тищенко 10о+9пд+2пр, Беліков 6о+3пд+1пр, Танкслі 9о; Луценко 4пд, Алфьоров 4о+3пд+1пр, Ходов, Тихонов 5о+4пд, Воєвода 5о+1пд, Волчанов, Балабан 6о+5пд+1пр.

Хід матчу
У попередній зустрічі суперників у Одесі на початку листопада господарі досить несподівано перемогли чемпіона з мінімальною перевагою. То ж у домашньому поєдинку кияни найсерйознішим чином налаштовувалися на перемогу. Тим більше, що переконливий успіх у попередній зустрічі з Хіміком додавав додаткових позитивних емоцій.

Два поспіль влучних Кривцова і Танкслі на якусь мить могли змусити засумніватися в здатності господарів без проблем розібратися з гостями. Та згодом після дальнього влучання Отверченка кияни почали поступово перебирати ініціативу в свої руки. Гості змогли ще двічі зрівняти рахунок, але після триочкового Дроздова Будівельник остаточно пішов вперед. За підсумками стартової чверті кияни мали 10 очок переваги.

З початком другої 10-хвилинки господарі продовжили тиснути суперника. Особливо сутужно одеситам стало в кінці ігрового відрізку, коли піймав кураж Отверченко. Його два влучних триочкових та штрафний довели різницю до 20. До великої перерви гості змогли сквитати лише 2 очка.

Визначальними в першій половині стали майже дворазова перевага киян у реалізації: 68% проти 35% (двоочкові) та 85% проти 30% (триочкові).

Віднайти шляхи нейтралізації суперника одесити за перерву не змогли. Навпаки, чверть почалася з дальнього влучання Дугата та загального ривка – 11:0. Різниця сягнула 29 очок, фактично знімаючи інтригу. Та одесити не думали капітулювати. Схоже, значна перевага занадто заспокоїла киян. З їхнього боку зросла кількість помилок. Одесити ж набрали 8 очок поспіль, змісивши тренера киян брати тайм-аут. Пауза зробила свою справу – за останні півтори хвилини гості очок більше не набирали, а кияни знову збільшили загальну перевагу до 25 очок.

Звісно, віддавати таку перевагу у господарів не було жодних намірів. Гості ж не мали можливості, аби за останні 10 хвилин матчу відіграти таке відставання. У підсумку господарі виграли і заключну чверть та матч загалом.

Це вже 12-та перемога чинного чемпіона в 15 поєдинках Суперліги Парі-Матч.

Герої матчу
У переможців вкотре стабільно результативно зіграв досвідчений Анісімов. Ривок Отверченка в кінці другої чверті допоміг господарям остаточно зломити опір суперника. Дугат також зробив свій вагомий вклад в остаточну переконливу перемогу киян.

Наступний матч
Будівельник наступний поєдинок Суперліги Парі-Матч зіграє вже в наступному році – 11 січня в Запоріжжі. Одесити наступного дня гратимуть в Дніпрі.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.