Будівельник вийшов у фінал Суперліги Парі-Матч

Черкаські Мавпи - Будівельник 84:90 (16:17, 20:23, 18:26, 30:24)

Черкаські Мавпи: Івшин 15, Бояркін 14 + 7 передач, Девіс 13, Чумаков 11, Кальніченко 10 + 10 підбирань

Будівельник: Крутоус 17, Отверченко 17, Дугат 16, Анісімов 14 + 6 підбирань, Філдс 12 + 6 пібирань + 3 передачі

Рахунок у серії - 0:3

Хід гри

На старті матчу в діях обох команд відчувався мандраж, про що свідчили незрозумілі промахи на перших хвилинах. Першим гру в свої руки взяв Дугат, який набрав 7 очок поспіль, оформивши міні-ривок Будівельника. На активнтсть американця господарі відповіли більш командними діями, реалізувавши вільні дальні і грамотно загравши своїх бігменів у фарбі. Однак на першу перерву завдяки двом влучним атакам поспіль від Отверченка лідерами пішли кияни, які отримали символічне одне очко переваги.

Другу чверть можна сміливо назвати чвертю імені Михайла Анісімова. Господарі не впоралися з центровим киян, який раз по раз перегравав своїх опонентів в "фарбі". Мавпи, в свою чергу, продовжували діяти більш командно, а лідером в атаці у господарів став Івшин, який набрав 10 очок за першу половину. Відзначимо, що за другу десятихвилинку лідер змінювався 8 разів, однак на велику перерву за 4-очкової переваги пішли підопічні Коваля - 5 очок Філдса під завісу першої половини знову вивели його команду вперед.

Після великої перерви команди зробили акцент на дальніх кидках і варто сказати, що така тактика краще спрацювала у виконанні киян. Крутоус, Дроздов і Отверченко перестріляли Чумакова та Бояркіна, дозволивши гостям відірватися на максимальні в цьому матчі 12 очок. До всіх бід господарів додалися і 4 фоли Тихонова - чи не єдиного бігмена, який у цьому матчі міг впоратися з Анісімовим у фарбі.

Вже в дебюті четвертої чверті Будівельник швидко відправив суперника в глибокий нокаут. Кияни добили Мавп все тією ж зброєю - дальніми влученнями, які в цьому матчі залітали у киян з фантастичним відсотком, а ефектний ендван Крутоуса за 7 хвилин до сирени зробив перевагу киян 20-очковою. До честі господарів, вони зуміли повернути інтригу в матчі, зробивши фантастичний ривок 18:3! Мавпи відзахищалися в трисекундній і розстріляли суперника влучними кидками з-за дуги, скоротивши відставання до 6 очок, однак зробити останній крок не зуміли. Дугат і Крутоус знов зробили відрив киян 12-очковим, остаточно знявши всі питання в цьому матчі за хвилину до сирени.

Кияни оформили потужний ривок у другій половині третього матчу серії і виграли гру з рахунком 90:84, вийшовши у фінал Суперліги Парі-Матч, де зіграють прот южненського Хіміка.

Надія Болдирєва: баскетбол став для мене святом душі Надія Болдирєва: баскетбол став для мене святом душі
Ці вболівальники, напевно, найвідданіші в нашому баскетболі. Без них не проходить жоден поєдинок у столичному Палаці спорту
Баскетболісти Запоріжжя-ZOG випробували новий стадіон: фото Баскетболісти Запоріжжя-ZOG випробували новий стадіон: фото
Професіональні баскетболісти готуються на оновленому шкільному стадіоні
Дніпро знову впевнено переміг Хімік Дніпро знову впевнено переміг Хімік
Команда Дениса Журавльова лідирувала по ходу усього матчу
Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада Дніпро проти Хіміка. Анонс поєдинку Суперліги Парі-Матч 19 листопада
Команда Віталія Степановського спробує взяти реванш за поразку тижневої давнини
У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди У Миколаєві прокоментували зміну тренера команди
Президент миколаївського клубу Микола Бобров прокоментував призначення нового тренера команди
Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня Надзвичайно гостра боротьба за звання MVP цього тижня
Подвійна виїзна перемог Дніпра розділила тренерів Суперілги Парі-Матч на 2 майже рівні частини
Чотири гравці чемпіона України поновили тренування Чотири гравці чемпіона України поновили тренування
Чотири гравці Будівельника відновилися після травм
Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото Діти ветеранів АТО відвідали поєдинок Суперліги Парі-Матч: фото
Будівельник запросив на останній матч чемпіонату України дітей захисників країни
У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера У команді Суперліги Парі-Матч відбулася зміна тренера
Миколаїв-ЦОП отримав нового головного тренера
Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада Суперліга Парі-Матч: результати 9-11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України Дніпро знову впевнено переміг у чемпіонаті України
Після БІПИ команда Дениса Журавльова впевнено обіграла Хімік
Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG Перемога на класі Будівельника над Запоріжжям-ZOG
Кадрові проблеми не завадили киянам зібрати максимум за підсумками домашнього туру
Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль Черкаські Мавпи святкують другу домашню перемогу поспіль
Команда Максима Міхельсона у важкому матчі взяла реванш за поразку в першому колі від «Миколаєва».
Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні Політехнік повернувся додому і виграв другий матч у сезоні
Харків’яни на своєму паркеті перемогли одеську БІПУ
Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада Суперліга Парі-Матч: анонс матчів 11 листопада
У Суперлізі Парі-Матч відбудуться поєдинки регулярного чемпіонату
Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю Черкаські Мавпи не залишили шансів Запоріжжю
В рідних стінах команда Максима Міхельсона буквально не помітила на паркеті гостей із Запоріжжя. Гравці з Черкас не віддали супернику жодної чверті та святкували надвпевнену перемогу.
Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв Будівельник у важкому матчі переміг Миколаїв
Кияни на останніх секундах дотисли «корабелів» на домашньому майданчику
Дніпро впевнено переміг у Одесі Дніпро впевнено переміг у Одесі
Команда Дениса Журавльова на початку зустрічі нокаутувала одеситів
Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд Танкслі: в Україні сильна ліга з рівних команд
Американський легіонер одеситів поділився враженнями від початку сезону в українській Суперлізі Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч та збірна України: розклад трансляцій Суперліга Парі-Матч та збірна України: розклад трансляцій