Хімік оформив черговий неймовірний камбек і здолав Будівельник у першому матчі фінала

Анкета матчу

Будівельник - Хімік 66:67 (18:12, 23:19, 15:19, 10:17)

Будівельник: Дугат 25 + 5 підбирань, Філдс 16 + 5 передач, Стефенс 6, Анісіміов 5, Отверченко 5

Хімік: Петров 23 + 6 підбирань + 4 передачі, Сміт 13 + 6 передач, Конєв 12 + 5 підбирань, Рябчук 7, Лав 6

Хід гри

Хімік жваво почав матч - постарався Павлов, який практично не грав у серії з Дніпром, проте проти Будівельника почав в старті, набравши 4 бали в дебютi гри. Однак господарі відповіли більш потужним ривком, який організував американський дует захисників Дугат - Філдс. Южненці діяли в атаці досить скуто та не впоралися з лідерами киян, які стали головними героями на перших хвилинах. Трохи привів до тями гостей Петров, який вийшовши з лави набрав 6 очок поспіль, однак перша чверть залишилася за Будівельником.

На початку другої чверті в атаці у южненців настав повний ступор, чим скористалися господарі, які організували ривок 7:0. Повернулися в гру гості двома влучаннями з-за дуги у виконанні Конєва і Петрова - другий був абсолютно найкращим у складі своєї команди в першій половині. Проте, чемпіон України дозволяв претенденту здійснювати велику кількість вільних кидків, чим кияни користувалися, реалізовуючи 60% спроб з гри. До того ж захисникам вдалося перекрити кисень лідеру Хіміка Сміту і здобути закономірну перемогу в першій половині - 41:31.

На другу половину Хімік вийшов здвоєним центром Лав - Петров і парою розігруючих Сміт - Сидоров, що принесло гостям результат. Южненці почали грати на порядок сміливіше в атаці і солідно додали в захисті. Все це дозволило команді Степановського скоротити відставання, яке часом сягало 16 очок, до 1 бала. Однак Будівельник зумів скористатися перебором фолів у суперника і кидками з лінії знову збільшивши свою перевагу до 6 очок перед останньою перервою.

Команди балансували на дистанції 3-5 очок першу половину заключної чверті. В черговий раз Хімік підтвердив своє реноме фахівця з камбеків за 3 хвилини до фінальної сирени, коли капітан южненців Рябчук відправив точний дальній в кільце киян і вперше після довгої перерви зрівняв рахунок в матчі.

Розв'язка трапилася на останніх секундах. На ендван Дугата Хімік відповів лей-апом Конєва і влучанням Рябчука, якого кияни втратили під своїм щитом за 6 секунд до фінальної сирени і дозволили южненцям вийти вперед! Вирішальну атаку у Будівельника взявся завершувати Дугат, проте южненці закрили американця, не дозволивши йому зробити нормальний кидок. Хімік провернув черговий камбек і вирвав перемогу в стартовому матчі фінальної серії, позбавивши Будівельник переваги домашнього майданчика!

Дивіться: Будівельник - Хімік: фото з першого матчу фіналу

Найближчі матчі

Наступний поєдинок фінальної серії суперники проведуть також на паркеті київського Палацу спорту 1 травня о 15:00.

Квитки на цей матч ви можете придбати ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Історія Суперліги Favbet: всі MVP чемпіонату України за останні 15 років