Жіноча Суперліга: ТІМ СКУФ виграв перший матч за "золото"

ТІМ СКУФ виграв перший матч серії за титул чемпіонок України у Авангарда 73:67.

Перша чверть у протистоянні ТІМ СКУФА та Авангарда минула в обопільних атаках, але "пантери" були вправнішими під кільцем і за рахунку 13:6 Володимир Холопов взяв тайм-аут. Втім, господаркам насамперед зусиллями Ганни Ольховик вдалося ще більше відірватися - 23:12 після першої чверті. У другій десятихвилинці Авангард спіткала гольова посуха. Лише на 7-й хвилині періоду Кондусь закинула два штрафні. Після того, як вона ж поцілила з-за дуги, Авангард розбігався і розкидався, але фінальну крапку у першій половині поставила Завидна 29:22.

На початку другої половини Авангард двічі підбирався до суперниць на відстань одного очка. Але на екваторі чверті та сама Ольховик триочковим знову встановила 10-очковий відрив В кінцівці третього періоду Касаткіна і  Спітковська повернули інтригу, але ще до кінця чверті Завидна і Ольховик відповіли двома результативними атаками. Заключний період розпочався за шестиочкової переваги ТІМ СКУФА. Команди продовжували нервувати, проявляти зразки непоступливості. ТІМ СКУФ грав жорсткіше і влучніше. За дві хвилини до кінця Завидна триочковим знову зробила +10 для господарок. 68:58. Протягом часу, що залишився, кадринальних змін не відбулося. 73:67. ТІМ СКУФ виходить вперед у серії до двох перемог. Другий матч відбудеться на майданчику "Авангарда" 28 квітня.

Жіноча Суперліга

Фінал

Серія до двох перемог

22 квітня

м. Київ

ТІМ СКУФ – Авангард 73:67 (23:12, 6:10, 22:23, 22:22)

статистика матчу

Рахунок у серії 1:0

Олена Гулямова, гравець БК ТІМ СКУФ: - було багато помилок, але коли гра така напружена, хочеться їх якомога швидше виправити. Швидко аналізуєш, що виходить, що ні. Проти пресингу дуже багато втратили м'ячів, боротьба була запеклою. Таких матчів у чемпіонаті України не так вже й багато, але фінал є фінал. Усі хочуть виграти, боремося, стараємося, гідний суперник Авангард. На другий матч також готуватимемося з думками про перемогу.

Володимир Холопов, головний тренер БК Авангард: - Нажаль, грати у баскетбол 25 хвилин недостатньо, щоб виграти, потрібно було грати усі 40 хвилин, з початку і до кінця, і тоді результат був би іншим. Я у цьому не сумніваюся. Сьогодні нерви виявилися міцнішими у ТІМ СКУФА, але так буде не завжди. Я переконаний, що в "Авангарді" у нас є усі шанси поборотися за перемогу, відтак уся боротьба ще попереду.

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди