Інтерхім подарував президенту надважливу перемогу

Інтерхім подарував президенту надважливу перемогу
11 березня 2016, 19:39Новини баскетболу

Прекрасний подарунок підніс "Інтерхім-СДЮСШОР ім. Літвака" на День народження своєму президенту. Нагадаємо, що Віктор Йосипович Ворожко був іменинником 10 березня, і саме у цей день команда Ірини Щипакіної проводила одну зі своїх найважливіших зустрічей у Балтійській лізі.

Свіжоспечені володарки Кубку України зустрічалися в Гродно з місцевою "Оліміпією". Щиро кажучи, всі ми з деяким побоюванням чекали цього двобою. До другого раунду змагань "Олімпія" зуміла вийти з другого місця у попередній групі, пропустивши вперед тільки "Тигрів Астани". Втім одеситкам відступати було нікуди - для виходу в третій раунд змагань їм була необхідна тільки перемога.

Зі старту білоруський клуб вийшов уперед, але тільки на 2:0. Починаючи з другої хвилини зустрічі перевага "Інтерхіму" не викликало сумнівів, і незабаром стала просто беззастережною. Першу чверть українки виграли з рахунком 28:14 і зробили істотний заділ для загальної перемоги. Спочатку Світлана Колібабачук 3-х очковим кидком вивела одеську команду вперед, а потім відзначилася капітан "Інтерхіма" Наталя Колотовська, яка тільки за перші 10 хвилин набрала 14 очок, зробивши 4 вдалих дальніх кидки. Всі інші чверті окремо також залишилися за "Інтерхімом", відрив сягав 28-ми пунктів, і в підсумку переконлива перемога з рахунком 72:46.

Що стосується внеску окремих гравців до цієї перемоги, то 18 очок принесла "Інтерхіму" Катерина Добрікова, Наталя Колотовська відзначилася "дабл-даблом" 17 очок і 13 підбирань, 11 очок у Аріни Білоцерківської, 10 - у Світлани Колібабчук. Особливо відчутною була перевага "Інтерхіма" у влучності кидків. Триочкові - 32% проти 21,7% у "Олімпії", двоочокові - 40,9% проти 28,3% і, нарешті, штрафні - 37,7% проти 26,1%.
Становище в групі "С" на даний момент таке - "Судува" виграла 5 матчів з 5-ти і гарантувала собі перше місце. За другу - прохідну сходинку в турнірній таблиці змагаються "Інтерхім" та "Олімпія". Команда з Гродно зіграла 5 ігор і набрала 7 очок. У "Інтерхіма" поки 1 перемога і 2 поразки, але дві останні зустрічі одеситки проведуть з аутсайдером групи - ризьким клубом "RSU / Merks".

Отже вирішальною, швидше за все, стане повторна гра "Оліміпіі" з "Інтерхімом". У разі перемоги, одеситки практично забезпечать собі друге місце в групі і вихід до третього раунду Балтійської Ліги. Ця зустріч пройде 11-го березня в Гродно о 15:00. Побажаємо нашим дівчатам перемоги!