Українці за кордоном: потужний матч Корнієнка, вихід в старті і перемога Фесенка

Капітан збірної України Кирило Фесенко допоміг "Авелліно" здобути чергову перемогу в чемпіонаті Італії. Команда нашого центрового на виїзді перемогла "Казерту" (86:82), а сам Фесенко, вийшовши в старті, відіграв 24 хвилини, набрав 10 очок (4/7 двоочкових, 2/4 штрафних), зібрав 4 підбирання (2 в атаці) і зробив 2 блок-шота при 3 фолах.

Після 14 матчів "регулярки" "Авелліно" посідає 3 місце в Серії А, маючи в активі 10 перемог.

Форвард збірної України Максим Корнієнко видав відмінний матч в чемпіонаті Болгарії проти клубу "Тича". "Лукойл Академік" українця переміг на виїзді з рахунком 86:75, а сам Корнієнко, вийшовши в старті, відіграв 31 хвилину, набрав 27 очок (7/10 двоочкових, 1/1 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 11 підбирань ( 5 в атаці), зробив 2 передачі, 3 перехоплення та 2 блок-шота при 2 втратах і 3 фолах.

Команда Корнієнка продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Болгарії з 9 перемогами в 11 матчах.

Один матч минулого тижня провів форвард команди університету Східний Вашингтон Богдан Близнюк. Українець за 35 хвилин проти університету Айдахо (69:60) набрав лише 5 очок (1/4 двоочкових, 1/5 триочкових), зробив 3 підбирання, 4 передачі та 1 перехоплення при 5 втратах і 5 фолах.

Ще один українець Євген Сахнюк, який в NCAA грає за університет Ла Саль, в грі проти Дейтона відіграв лише 4 хвилини, жодного разу не кинув по кільцю, зробивши при цьому 1 блок-шот і 1 втрату.