Хімік - Запоріжжя: вольова перемога южненців

Хімік на нервах виграє у Запоріжжя 74:72 у матчі Суперліги Фаворит Спорт.

І Хімік, і Запоріжжя, матч у Южному проводили на тлі втоми, адже за добу до цього підопічні Олега Юшкіна грали вдома з Кривбасом (перемога 66:62), а Запоріжжя в Одесі здолало БІПу 69:56.

Запоріжжя доволі жваво розпочало поєдинок. Шанси Хіміка відірватися у рахунку до пори до часу були марними. Більше того, на екваторі чверті після кидка Буца гості вийшли вперед 8:6. А за дві хвилини до завершення першої чверті Антон Саєнко триочковим вивів Запоріжжя вперед ще далі 13:10. Під завісу першої чверті лідер Запоріжжя Овдєєнко ще одним трюльником встановлює остаточний рахунок після першої чверті - 19:13 на користь гостей.

На початку другої чверті Олександр Бєліков складним крюком скоротив відставання. Але у той же час Овдєєнко реалізував два штрафних, а Фомічов закинув ще два - розрив гостей збільшився до восьми очок. Потім Овдєєнко заробив два з фолом і розрив сягнув 11 пунктів. Запоріжжю потрібно було відірватися щонайдалі. аби почуватися впевненіше, коли сили почнуть закінчуватися. на екваторі чверті Конєв триочковим спробував зупинити Запоріжжя у наборі очків, за ним влучив Метью Шоу - відставання скоротилося до мінус 6. Після двох точних трюльників від Фрейзера Хімік підтягнувся ще ближче - до 4-х пунктів. Але Запоріжжя проявляло зразки командної гри, намагаючись за першої ліпшої нагоди вразити кошик суперника. Втім, під акомпанемент сирени кошик вразив американець Хіміка Фрейзер. 33:38 після першої половини.

Поперерві команди продовжили обмінюватися результативними атаками. Хімік, якому потрібно було надійніше захищати свій кошик, продовжував діяти неуважно. Центровий гостей Буц раз-пораз опинявся поза увагою під щитом зелених і карав гоосподарів за недбалість. Нарешті Метью Шоу звільнився від опіки Рибалка і скоротив відставання до двох очок а потім Фрейзер встановив рівновагу 51:51. Хімік і вперед встиг вийти, але і Запоріжжя не дрімало. Під завісу чверті Буц закинув важливий триочковий, а завершилася вона за шестиочкової переваги на користь Запоріжжя. Більше того, на початку заключної чверті підопічні Дмитра Щиглинського зробили відрив десятиочковим. Час спливав і Хіміку треба було кардинально змінитися, аби наздогнати втікачів і їх випередити. Після того, як Мальчевський скоротив відставання до 6 очок - 57:63, Дмитро Щиглинський взяв тайм-аут. Але Хімік продовжував підтягуватися і нарешті після триочкового Фрейзера вийшов вперед. До кінця матчу залишалося менше трьох хвилин. Важливий трюльник поклав у кошик южненців за хвилину до завершення матчу Станіслав Овдєєнко. Гості знову вийшли вперед 72:70. Але у вирішальний момент знову не схибив з-за дуги Фрейзер а Петров поставив переможну крапку. 74:72 на користь господарів. Хімік посилює інтригу у чемпіонських перегонах. Южненці усе ще треті у турнірній таблиці, поступаючись очком Динамо і чотирма пунктами Кривбасу, але навідміну від конкурентів мають три гри у запасі.

Суперліга Фаворит Спорт

6 березня. Южний

Хімік - Запоріжжя 74:72 (13:19, 20:19, 20:21, 21:13)

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.