Черкаські Мавпи - БІПА: гості опиралися недовго

Черкаські Мавпи - БІПА: гості опиралися недовго
04 лютого 2016, 20:42Новини баскетболу

 
Черкаські Мавпи здобули переконливу перемогу над БІПою у матчі 14-го туру Суперліги Фаворит Спорт

З перших секунд протистояння БІПА захопила ініціативу і вийшла вперед. Триочкове відставання налодужив Антонець. Мавпи – лідери Суперліги за підбираннями. У середньому вони набирають  45 за гру. Але проти триочкових БІПИ протидії попервах не знаходили. Ходов з-за дуги зафіксував п'ятиочкове випередження гостей. 15:10. Мавпам на передостанній хвилині вдалося на пару секунд вийти вперед, але у підсумку перша чверть залишилася за гостями 19:16. Вадим Пудзирєй запровадив широку ротацію, надавши можливість зіграти кожному члену команди.

У другій десятихвилинці БІПА збільшила розрив до семи пунктів, і лише найдосвіченіший гравець Мавп Завадський влучним кидком повернув впевненість господарям. Антонець і Кобець вдалими триочковими кидками звели відставання до мінімуму 24:25. А Завадський влучним двоочковим вивів господарів вперед 26:25. Результативні атаки суперників змінювали одна одну, а відтак і лідера. На передостанній хвилині Кобець реалізував перехоплення господарів влучним триочковим кидком, вивівши господарів вперед з перевагою у три очки. Бородань Ходов одразу ж скоротив відставання до мінімуму. Втім, Мавпи спіймали кураж і на останніх секундах гравець господарів Носков знову зірвав оплески залу, реалізувавши триочковий. 40:36 – після першої половини.

Поперерві чи не наймолодша команда Суперліги Фаворит Спорт, якою є Черкаські Мавпи, стабілізувалася. Артамонов і Носков довели перевагу до двозначної. Господарі продовжували результативні атаки, натомість одеситам влучність зраджувала. На останній хвилині чверті Воєвода триочковим довів перевагу до 19 пунктів. 68:49. На цьому відрізку матчу Мавпи виграли абсолютну кількість підбирань.

У заключній чверті Завадський продовжував феєрити. Захисникам БІПИ було складно його стримувати. Натомість лідери одеситів Картер і Ткаченко грали не на своєму рівні. Коли інтрига зникла Михельсон варіював складом на свій розсуд. У підсумку 88:69 на користь господарів.

Черкаські Мавпи після цієї перемоги зміцнилися на четвертому місці і вже найближчої неділі зіграють у Южному з Хіміком, а БІПА того ж дня зустрінеться у гостях з Миколаєвом.

 

СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ
4 лютого
19:00. Черкаси
Черкаські Мавпи – БІПА 88:69 (16:19, 24:17, 28:13, 20:20)

Статистика матчу