Збірна України U16 в десятці найкращих команд Європи

Чоловіча збірна України U16 зіграла останній матч на чемпіонаті Європи в Києві.

Литва U16 – Україна U16 82:68 (15:15, 27:16, 16:22, 24:15)

L_180813U_180813

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, за рахунку 5:5 Мусієнко, Михайлюк і Берьозкін організували ривок 0:7, після якого литовці згуртованіше заграли в захисті й скоротили відставання до мінімуму – 12:13. Нічия 15:15 стала логічним підсумком першої чверті. Через півтори хвилини від початку другої чверті після чотирьох хибних кидків Михайлюка Віталій Усенко змушений був брати тайм-аут. Хвилинна перерва більше пішла на користь суперникові – литовці організували ривок 7:0. У другій половині цієї чверті наші суперники реалізували всі три свої спроби з-за дуги й пішли на відпочинок з двозначною перевагою – 42:31. Під кінець третьої десятихвилинки завдяки влучності Зотова, Марченка, Берьозкіна та Павлова і після неспортивного на Михайлюку наша команда  підібралася до суперника на відстань у три пункти, а кидок Бєляускаса з сиреною встановив рахунок після трьох періодів – 58:53. На жаль, як не старалися хлопці Віталія Усенка, переламати хід гри на свою користь не змогли. А коли за три хвилини до сирени п’ятий фол отримав Дмитро Берьозкін, нашим стало значно важче в захисті. Збірна України поступилася команді Литви - 82:68 - і посіла десяте місце на чемпіонаті Європи в Києві.
Дмитро Стадник: Батько служить у ЗСУ, тому відчуваю особисту відповідальність – маємо грати заради наших захисників та держави
Захисник збірної України U-16 розповів про очікування від кадетського Євробаскету-2024, мотивацію грати за країну та власну кар’єру
Роман Мануйлик: Якщо поїду на чемпіонат Європи, то готовий залишати на майданчику всі сили заради досягнення перемог
MVP ВЮБЛ серед юнаків 2008 р.н. розповів про особливості свого сезону та бажання потрапити до складу кадетської збірної.