Стефан Пєно: «Я хотів би пограти в одній команді з Михайлюком» ВІДЕО

MVP U16 Чемпіонату Європи став захисник збірної Сербії Стефан Пєно. Нагадаємо, його команда здобула срібні медалі. У фіналі на рахунку Пєно 10 очок і 10 підбирань. Це був його перший дабл-дабл на турнірі, де він у середньому набирав 9,3 очки, робив 7,1 підбирання і 4,6 передачі.

MVP U16 Чемпіонату Європи Стефан Пєно:

«Я добре грав на цьому чемпіонаті. Однак особливо не очікував цієї нагороди. Моя команда не перемогла, ми посіли друге місце, а титул MVP зазвичай отримує гравець команди-чемпіона. Я вважаю, що Михайлюк – найкращий гравець турніру, він різносторонній баскетболіст. Я хотів би пограти з ним в одній команді, він дуже класний гравець.

Ми встигли подивитися центр Києва, він дуже гарний. Весь чемпіонат було добре організовано. Мені дуже сподобалося тут».
Дмитро Стадник: Батько служить у ЗСУ, тому відчуваю особисту відповідальність – маємо грати заради наших захисників та держави
Захисник збірної України U-16 розповів про очікування від кадетського Євробаскету-2024, мотивацію грати за країну та власну кар’єру
Роман Мануйлик: Якщо поїду на чемпіонат Європи, то готовий залишати на майданчику всі сили заради досягнення перемог
MVP ВЮБЛ серед юнаків 2008 р.н. розповів про особливості свого сезону та бажання потрапити до складу кадетської збірної.