Інформація для клубів

Баннерні площадки

Мета розміщення банерних площадок:

Представлена ​​на банерних площадках інформація має просвітницьку мету. На банерній площадці будуть анонсуватися важливі події в світі баскетболу: чемпіонати, турніри, ігри збірної, важливі події в баскетболі для України. На банерних площадках може з'явитися реклама.

Вимоги для баннера 1:

Банер повинен бути розташованим в першому екрані сайту, так щоб було видно відвідувачеві без необхідності вертикальної прокрутки. Під банер необхідно виділити місце 300x250. Банер повинен бути присутнім на кожній сторінці сайту.

Вимоги для баннера 2:

Банер повинен бути розташованим в першому екрані сайту, так щоб було видно відвідувачеві без необхідності вертикальної прокрутки. Під банер необхідно виділити місце 728x90. Банер повинен бути присутнім на кожній сторінці сайту.

Лічильник

Мета розміщення лічильника:

Збір статистичної інформації про аудиторію, що цікавиться баскетболом в різних регіонах України. Дану інформацію можна використовувати для відстеження динаміки розвитку баскетболу як в Україні в цілому, так в регіонах.

Вимоги:

Код лічильника можна розташувати в кінці сторінки або в будь-якому іншому місці. Код лічильника повинен бути присутнім на всіх сторінках сайту.

<%--<!--LiveInternet counter--><script type="text/javascript">document.write("<a href='//www.liveinternet.ru/click;ukrbasket' target=_blank><img src='//counter.yadro.ru/hit;ukrbasket?t39.6;r" + escape(document.referrer) + ((typeof(screen)=="undefined")?"":";s"+screen.width+"*"+screen.height+"*"+(screen.colorDepth?screen.colorDepth:screen.pixelDepth)) + ";u" + escape(document.URL) + ";" + Math.random() + "' border=0 width=31 height=31 alt='' title='LiveInternet'><\/a>")</script><!--/LiveInternet-->--%>